TRENDOWNIA NA SKRÓTY

DOTYCHCZASOWE EDYCJE NASZEJ KONFERENCJI

Kliknij w obraz aby przejść na wybraną stronę.
Strona nadrzędna Trendowni
Strona Trendowni 2024
Strona poświęcona ostatniej edycji konferencji
Strona Trendowni 2023
Strona poświęcona ostatniej edycji konferencji
Strona archiwalna.
Strona zakończonej Trendowni z roku 2022.
Strona archiwalna.
Strona zakończonej Trendowni z roku 2021.
Strona archiwalna.
Strona zakończonej Trendowni z roku 2020.
Strona archiwalna.
Strona zakończonej Trendowni z roku 2019.
Strona archiwalna.
Strona zakończonej Trendowni z roku 2018.
Strona archiwalna.
Strona zakończonej Trendowni z roku 2017.
Strona archiwalna.
Strona zakończonej Trendowni z roku 2016.
SZUKAJ NA STRONIE
ODWIEDŹ NAS NA FB
FAQ

Trendownia adresowana jest do menedżerów i dyrektorów, którzy odpowiedzialni są w firmach za obszar produkcji lub logistyki. Trendownia to również doskonałe miejsce dla wielu członków zarządów, którzy w swoich decyzjach chcą uwzględniać najnowsze trendy w gospodarce. Zamiarem organizatorów jest omówienie najbardziej aktualnych trendów w gronie ekspertów.

Staramy się oddać głos przedstawicielom firm oraz świata nauki, którzy na co dzień sięgają po najnowsze trendy lub sami je wyznaczają. Trendy w produkcji i logistyce, widziane okiem praktykujących ekspertów z danych dziedzin, są więc tematem przewodnim konferencji.

Trendownia to między innymi integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, część ekspozycyjna, uroczysta kolacja, bankiet oraz konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów oraz podtrzymywania starych dobrych przyjaźni.

© Trendownia 2024
Krzysztof Trześniewski
Krzysztof Trześniewski
PREZES ZARZĄDU
DIERA

Lider dawnej firmy Promexim, który pełnił bardzo ważną rolę w tej firmie. Jest także założycielem i prezesem firmy Frans Maas Polska, którą kierował i zarządzał przez wiele lat, aż do momentu, gdy firma została przejęta przez DFDS. Po tym wydarzeniu został założycielem i prezesem firmy Diera, która kontynuuje tradycję firmy Promexim. W ten sposób wniósł swoje wieloletnie doświadczenie i wiedzę z dziedziny logistyki i transportu do nowego przedsięwzięcia i kontynuuje prowadzenie biznesu w sposób, który odpowiada wartościom i filozofii jej właściciela.

Zgody udzielam dobrowolnie i mam prawo udzieloną zgodę cofnąć w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych, ich zmiany, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.