Trendownia 2021 zakończona. 
dni
godz.
min.
sek.
Dziękujemy za udział.

TRENDOWNIA 2021

Trendownia - konferencja poświęcona trendom w sieciach dostaw i produkcji.

Niepewność z jaką przychodzi nam się mierzyć od ponad roku w gospodarce, obezwładnia wiele naszych działań i planów. Dla niektórych branż świat zatrzymał się w miejscu, inne resztkami cierpliwości próbują przetrwać trudny czas. Są też sektory takie jak logistyka, które w kryzysie radzą sobie bardzo dobrze. Aby sprostać ogromnym wzrostom, wiele sieci dostaw przechodzi równocześnie znaczące transformacje technologiczne. Technologiczna rewolucja ma również miejsce w firmach produkcyjnych, jeśli pozwala na to koniunktura w danej branży lub jeśli technologia jest narzędziem uodparniającym na kryzysy. Niestabilność przetasowuje dzisiaj zwycięzców tworząc nowy krajobraz ekonomiczny. Nie możemy jednak zapominać o tym, że równocześnie gospodarka podlega silnemu sterowaniu finansowemu. W trakcie ostatniego roku pojawiło się ponad 14% nowego pieniądza bez pokrycia w gospodarce. Wzrasta tempo zadłużenia państwa i w tym roku deficyt finansów publicznych ma osiągnąć poziom rzędu siedmiu procent PKB.

Wskaźnik PMI na koniec pierwszego kwartału b.r. pokazywał pozytywny wynik, ale braki w zaopatrzeniu w niektóre surowce, wyższe koszty transportu czy osłabienie polskiej waluty, skutkują marszem ku wysokiej inflacji. Jednak gospodarki to niezwykle skomplikowany system naczyń połączonych. Nic nie jest do końca pozbawione zależności od reszty. Zatem jak długo może przetrwać aktualny koktajl interwencjonizmu, nowych zachowań konsumentów oraz tymczasowości firm coraz bardziej zapatrzonych w technologię? Czy logistyka w kolejnych latach utrzyma się na fali wznoszącej? Na ile drogi obrane podczas kryzysu przez producentów i dystrybutorów okażą się słuszne również później? W jakim zakresie nowa rzeczywistość ułatwia budowanie innowacyjnych i odpornych zasad współpracy w sieciach dostaw? Które trendy i technologie najlepiej zaliczą egzamin w kryzysie? Czy koncentrując się na tymczasowości nie staniemy się mniej odporni na nieoczekiwane zjawiska w przyszłości? To problemy i pytania, z którymi organizatorzy postarają się zmierzyć na Trendowni 2021. Zapraszamy!

Przybliżamy światowe trendy

Dążymy do zaprezentowania jak największej ilości światowych trendów z dziedziny logistyki oraz produkcji. Staramy się również wzbogacać nasz program o trendy spoza obszaru przedsiębiorczości. Wzmacniają one zdolność interdyscyplinarnego spojrzenia na otoczenie, które cechuje wielu skutecznych menedżerów.

Łączymy potrzeby producentów i logistyków

Przybliżamy zagadnienia istotne zarówno dla zarządzających produkcją jak i logistyką. W obradach i debatach uczestniczą menedżerowie firm produkcyjnych oraz logistycznych. Współczesne sieci dostaw to zaawansowana sztuka współpracy wszystkich uczestników. Współpracę tę pomagamy rozwijać.

Umożliwiamy skuteczny networking

Trendownia to również integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, debata, część ekspozycyjna, uroczysty poczęstunek oraz konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów. Potwierdzają to Ci, którzy wzięli już udział.

TERMIN I MIEJSCE

15-16 września 2021
Trendownia 2021 miała miejsce w dniach 15 i 16 września.
Miejsce konferencji Trendownia 2021 to Hotel Warszawianka w Jachrance. To czterogwiazdkowy hotel łączący nowoczesne centrum kongresowe, elegancki wystrój wnętrz i zaciszną atmosferę.
Hotel Warszawianka
Hotel Warszawianka logo
Hotel Warszawianka - Jachranka 77 - 05-140 Serock
Hotel Warszawianka
UWAGA! Hotel rezerwujesz osobiście!
tel: +48 22 768 90 00
email: rezerwacja@warszawianka.pl

Dla uczestników konferencji przygotowaliśmy preferencyjne ceny noclegów w dniach 14-17 września 2021.
Pokój jednoosobowy: 375 PLN brutto za dobę.
Śniadanie wliczone w cenę.

Pokój dwuosobowy: 395 PLN brutto za dobę.
Śniadanie wliczone w cenę.
W przypadku wprowadzenia ograniczeń w organizacji konferencji i kongresów z powodu pandemii, rezerwacja zostanie anulowana bezkosztowo, a pobrana płatność zostanie zwrócona w wysokości 100% wpłaconych środków.

RELACJA Z TRENDOWNI 2021

Zapraszamy na relację filmową z Trendowni 2021 oraz relację z dwóch dni naszej konferencji.
W dniach 15-16 września 2021 roku odbyła się szesnasta edycja naszej konferencji - Trendownia.

Po ubiegłorocznej, hybrydowej formule, Trendownia powróciła w tym roku w swojej tradycyjnej, stacjonarnej postaci. Wydarzenie miało miejsce w hotelu Warszawianka, w dobrze znanej uczestnikom poprzednich edycji miejscowości Jachranka.

TRENDOWNIA 2021 W LICZBACH

Główne statystyki Trendowni w roku 2021
0
Uczestników LIVE
0
Firm
0
Wystąpień
0
Debaty

POLECAJĄ NAS

To wspaniałe uczucie kiedy czytamy tak miłe recenzje uczestników Trendowni. Przewiń poszczególne komentarze, zobacz za co cenią nas inni i dołącz do grona zadowolonych uczestników kolejnych edycji.

GALERIA ZDJĘĆ 2021

Zobacz relację fotograficzną z Trendowni 2021

PARTNERZY 2021

Partnerzy Trendowni 2021

Partnerzy strategiczni
Partnerzy
Partnerzy mediowi
ORGANIZATORZY
SZUKAJ NA STRONIE
ODWIEDŹ NAS NA FB
FAQ

Trendownia adresowana jest do menedżerów i dyrektorów, którzy odpowiedzialni są w firmach za obszar produkcji lub logistyki. Trendownia to również doskonałe miejsce dla wielu członków zarządów, którzy w swoich decyzjach chcą uwzględniać najnowsze trendy w gospodarce. Zamiarem organizatorów jest omówienie najbardziej aktualnych trendów w gronie ekspertów.

Staramy się oddać głos przedstawicielom firm oraz świata nauki, którzy na co dzień sięgają po najnowsze trendy lub sami je wyznaczają. Trendy w produkcji i logistyce, widziane okiem praktykujących ekspertów z danych dziedzin, są więc tematem przewodnim konferencji.

Trendownia to między innymi integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, część ekspozycyjna, uroczysta kolacja, bankiet oraz konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów oraz podtrzymywania starych dobrych przyjaźni.

Trendownia 2021 logo
© Trendownia 2021
Krzysztof Trześniewski
Krzysztof Trześniewski
PREZES ZARZĄDU
DIERA

Lider dawnej firmy Promexim, który pełnił bardzo ważną rolę w tej firmie. Jest także założycielem i prezesem firmy Frans Maas Polska, którą kierował i zarządzał przez wiele lat, aż do momentu, gdy firma została przejęta przez DFDS. Po tym wydarzeniu został założycielem i prezesem firmy Diera, która kontynuuje tradycję firmy Promexim. W ten sposób wniósł swoje wieloletnie doświadczenie i wiedzę z dziedziny logistyki i transportu do nowego przedsięwzięcia i kontynuuje prowadzenie biznesu w sposób, który odpowiada wartościom i filozofii jej właściciela.

Zgody udzielam dobrowolnie i mam prawo udzieloną zgodę cofnąć w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych, ich zmiany, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.