Do Trendowni 2021 pozostało: 
dni
godz.
min.
sek.
Dziękujemy za udział.

TRENDOWNIA 2021

Trendownia - konferencja poświęcona trendom w sieciach dostaw i produkcji.

Niepewność z jaką przychodzi nam się mierzyć od ponad roku w gospodarce, obezwładnia wiele naszych działań i planów. Dla niektórych branż świat zatrzymał się w miejscu, inne resztkami cierpliwości próbują przetrwać trudny czas. Są też sektory takie jak logistyka, które w kryzysie radzą sobie bardzo dobrze. Aby sprostać ogromnym wzrostom, wiele sieci dostaw przechodzi równocześnie znaczące transformacje technologiczne. Technologiczna rewolucja ma również miejsce w firmach produkcyjnych, jeśli pozwala na to koniunktura w danej branży lub jeśli technologia jest narzędziem uodparniającym na kryzysy. Niestabilność przetasowuje dzisiaj zwycięzców tworząc nowy krajobraz ekonomiczny. Nie możemy jednak zapominać o tym, że równocześnie gospodarka podlega silnemu sterowaniu finansowemu. W trakcie ostatniego roku pojawiło się ponad 14% nowego pieniądza bez pokrycia w gospodarce. Wzrasta tempo zadłużenia państwa i w tym roku deficyt finansów publicznych ma osiągnąć poziom rzędu siedmiu procent PKB.

Wskaźnik PMI na koniec pierwszego kwartału b.r. pokazywał pozytywny wynik, ale braki w zaopatrzeniu w niektóre surowce, wyższe koszty transportu czy osłabienie polskiej waluty, skutkują marszem ku wysokiej inflacji. Jednak gospodarki to niezwykle skomplikowany system naczyń połączonych. Nic nie jest do końca pozbawione zależności od reszty. Zatem jak długo może przetrwać aktualny koktajl interwencjonizmu, nowych zachowań konsumentów oraz tymczasowości firm coraz bardziej zapatrzonych w technologię? Czy logistyka w kolejnych latach utrzyma się na fali wznoszącej? Na ile drogi obrane podczas kryzysu przez producentów i dystrybutorów okażą się słuszne również później? W jakim zakresie nowa rzeczywistość ułatwia budowanie innowacyjnych i odpornych zasad współpracy w sieciach dostaw? Które trendy i technologie najlepiej zaliczą egzamin w kryzysie? Czy koncentrując się na tymczasowości nie staniemy się mniej odporni na nieoczekiwane zjawiska w przyszłości? To problemy i pytania, z którymi organizatorzy postarają się zmierzyć na Trendowni 2021. Zapraszamy!

W PROGRAMIE MIĘDZY INNYMI

Inflacja - przyczyny i możliwe metody obrony
Teoria ograniczeń w okresie nieprzewidzianego popytu
Cyber-fizyczne systemy w zarządzaniu
Dokąd zmierza europejski rynek transportu drogowego
Reshoring produkcji i ewolucja branży motoryzacyjnej
Pojazdy autonomiczne, których nie chcemy
Angażowanie pracowników w proces ciągłego doskonalenia
Skuteczna logistyka oparta o transport kolejowy
Interfejsy człowiek-maszyna
Predictive Maintenance w praktyce
E-commerce - jak ważna jest "ostatnia mila"
Przemysł 4.0 - redukcja odpadów i zanieczyszczeń
Bańki spekulacyjne mózgu - przeciwdziałania
Nowe modele biznesowe w transporcie
Zakłócenia w dynamicznym planowaniu produkcji
Wózki autonomiczne w transporcie wewnętrznym
Wojny kontenerowe – walka na morzach i oceanach
Re-start: Predykcje na nowy porządek

Przybliżamy światowe trendy

Dążymy do zaprezentowania jak największej ilości światowych trendów z dziedziny logistyki oraz produkcji. Staramy się również wzbogacać nasz program o trendy spoza obszaru przedsiębiorczości. Wzmacniają one zdolność interdyscyplinarnego spojrzenia na otoczenie, które cechuje wielu skutecznych menedżerów.

Łączymy potrzeby producentów i logistyków

Przybliżamy zagadnienia istotne zarówno dla zarządzających produkcją jak i logistyką. W obradach i debatach uczestniczą menedżerowie firm produkcyjnych oraz logistycznych. Współczesne sieci dostaw to zaawansowana sztuka współpracy wszystkich uczestników. Współpracę tę pomagamy rozwijać.

Umożliwiamy skuteczny networking

Trendownia to również integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, debata, część ekspozycyjna, uroczysty poczęstunek oraz konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów. Potwierdzają to Ci, którzy wzięli już udział.

TERMIN I MIEJSCE

15-16 września 2021
Trendownia 2021 odbędzie się w dniach 15 i 16 września.
Miejsce konferencji Trendownia 2021 to Hotel Warszawianka w Jachrance. To czterogwiazdkowy hotel łączący nowoczesne centrum kongresowe, elegancki wystrój wnętrz i zaciszną atmosferę.
Hotel Warszawianka
Hotel Warszawianka logo
Hotel Warszawianka - Jachranka 77 - 05-140 Serock
Hotel Warszawianka
UWAGA! Hotel rezerwujesz osobiście!
tel: +48 22 768 90 00
email: rezerwacja@warszawianka.pl

Dla uczestników konferencji przygotowaliśmy preferencyjne ceny noclegów w dniach 14-17 września 2021.
Pokój jednoosobowy: 375 PLN brutto za dobę.
Śniadanie wliczone w cenę.

Pokój dwuosobowy: 395 PLN brutto za dobę.
Śniadanie wliczone w cenę.

RELACJA Z TRENDOWNI 2020

Przeczytaj relację z poprzedniej Trendowni 2020
Trendownia 2020
W dniach 17-18 września 2020 roku odbyła się kolejna edycja Trendowni.

Wydarzenie po raz pierwszy odbyło się w formule mieszanej: część słuchaczy zjawiła się w hotel Novotel Airport w Warszawie, a część skorzystała z przeprowadzonej na żywo transmisji online. Sytuacja pandemii wymusiła zastosowanie bezprecedensowych środków bezpieczeństwa sanitarnego. W przeciwieństwie do poprzednich edycji, wiele wystąpień nie poruszało ogromnych zmian, jakie czekają nas w dalszej przyszłości, ale ogromne zmiany zachodzące teraz. O czym mieli okazję posłuchać uczestnicy konferencji?

TRENDOWNIA 2020 W LICZBACH

Główne statystyki Trendowni w roku 2020.
0
Uczestników LIVE
0
Uczestników ON-LINE
0
Firmy
0
Wystąpień

POLECAJĄ NAS

To wspaniałe uczucie kiedy czytamy tak miłe recenzje uczestników Trendowni. Przewiń poszczególne komentarze, zobacz za co cenią nas inni i dołącz do grona zadowolonych uczestników kolejnych edycji.

GALERIA ZDJĘĆ 2020

Zobacz relację fotograficzną z Trendowni 2020.

PARTNERZY 2021

Partnerzy Trendowni 2021

Partnerzy strategiczni
Partnerzy
trendownia-fm-logistic-logo-200
trendownia-zebra-logo-200
Partnerzy mediowi
ORGANIZATORZY
SZUKAJ NA STRONIE
ODWIEDŹ NAS NA FB
FAQ

Trendownia adresowana jest do menedżerów i dyrektorów, którzy odpowiedzialni są w firmach za obszar produkcji lub logistyki. Trendownia to również doskonałe miejsce dla wielu członków zarządów, którzy w swoich decyzjach chcą uwzględniać najnowsze trendy w gospodarce. Zamiarem organizatorów jest omówienie najbardziej aktualnych trendów w gronie ekspertów.

Staramy się oddać głos przedstawicielom firm oraz świata nauki, którzy na co dzień sięgają po najnowsze trendy lub sami je wyznaczają. Trendy w produkcji i logistyce, widziane okiem praktykujących ekspertów z danych dziedzin, są więc tematem przewodnim konferencji.

Trendownia to między innymi integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, część ekspozycyjna, uroczysta kolacja, bankiet oraz konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów oraz podtrzymywania starych dobrych przyjaźni.

Trendownia 2021 logo
© Trendownia 2021