TRENDOWNIĘ POLECAJĄ
Bożena Waligóra
Bożena Waligóra
Torell Technology - Prezes Zarządu

Trendownia to konferencja o szerokim spectrum istotnych zagadnień z branży logistycznej, produkcyjnej i innych. Inspiruje do rozwoju i zmian. Profesjonalna organizacja, rodzinna atmosfera. Z przekonaniem polecam i zachęcam  do  uczestnictwa w kolejnej edycji.

Andrzej Michalski
SSI Schäfer - Dyrektor Sprzedaży Systemów Automatycznych

Z największą przyjemnością spotkam się w tak szacownym gronie osób szczerze zainteresowanych aktualnymi trendami w świecie logistyki (i nie tylko) zarówno w przyszłym roku, jak i w kolejnych latach. Świetne wykłady na wiele żywych tematów frapujących nas na co dzień wprowadziło w optymistyczno-refleksyjny nastrój. Gratulacje dla organizatorów – tak trzymać!

Witold Gorecki
COCA-COLA HBC Polska - Dyrektor ds. Infrastruktury Logistycznej

Jedna z najciekawszych konferencji o tematyce produkcyjnej i logistycznej. Co roku ten sam – wysoki poziom. Bardzo ciekawa formuła, łącząca wystąpienia osób ze świata nauki i biznesu. Warto zarezerwować dwa dni w roku, by wziąć udział w Trendowni.

Jarosław Kołodziejski
Jarosław Kołodziejski
FRIGO LOGISTICS - Dyrektor Operacyjny

Świat się zmienia… idziemy w kierunku robotyzacji, automatyzacji, cyfryzacji, a przy tym Trendowania niezmiennie jest jedną z najlepszych konferencji w Polsce. Polecam to wydarzenie wszystkim, którzy chcą poszerzyć wiedzę i poznać trendy rynku. To również doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń!

Małgorzata Radoch
Małgorzata Radoch
MOSTVA - Z-ca Dyrektora Centrum Samochodowego

Trendownia to za każdym razem spotkanie profesjonalistów dzielących się swoimi doświadczeniami i trendami w branży logistycznej. Inspiruje do analizy nowych rozwiązań, motywuje do dalszego rozwoju, również osobistego. Bardzo ciekawe i szerokie spektrum poruszanych zagadnień. Tu nie ma czasu na nudę. Już dziś czekam na następne spotkanie.”

Piotr Szreter
Piotr Szreter
DATA GROUP CONSULTING - CEO

Trendownia niezmiennie sprzeciwia się autorytarnemu poglądowi, że „Czasami warto zadawać pytania, na które odpowiedź wydaje się oczywista”. Odwrotnie, zawsze stawia pytania, na które jeszcze nie znamy odpowiedzi.

Anna Dulska
Anna Dulska
SCANSOURCE - Business Development Manager

Niezwykłe spotkanie, ciekawe wykłady, zespół profesjonalistów i cała masa inspiracji. Wspaniała atmosfera. To mój pierwszy raz, z całą pewnością nie ostatni. Serdecznie polecam.

Robert Głażewski
Robert Głażewski
DATALOGIC - Central Europe Strategic Account Manager Retail

To była moja pierwsza i mam nadzieję nie ostatnia wizyta na Trendowni. Miejscu, gdzie spotkali się profesjonaliści, ludzie nauki oraz pasjonaci; Ci wszyscy, dla których to co robią jest przyjemnością, a nie wymuszoną koniecznością; Ci wszyscy, którzy wiele osiągnęli w swoich specjalnościach i dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z innymi, byśmy wszyscy mogli się rozwijać i czerpać z nowych technologii, metod oraz trendów.

Komardin_Artiom_100
Artiom Komardin
SENSE MONITORING - Wiceprezes

Przed przyjazdem na Trendownię słyszeliśmy same dobre opinie, ale nasze osobiste wrażenia o tym wydarzeniu przerosły oczekiwania. Polecam Trendownię wszystkim, kto poszukuje wiedzy i kontaktów  do firm w branży logistyki i produkcji.

trendownia-paprocki-wojciech-100
Prof. dr hab. Wojciech Paprocki
Szkoła Główna Handlowa

Trendownia zapewnia zapoznanie się z tym, czego się nie spodziewam, więc tym bardziej mnie fascynuje, co przyniesie kolejne spotkanie.

trendownia-pieriegud-jana-100
Prof. dr hab. Jana Pieriegud
Szkoła Główna Handlowa

Dyskutując o trendach wybiegamy w przyszłość. Przyszłość jest nieprzewidywalna, ale ważna. Dlatego warto tu być.

trendownia-kiedrzyn-grzegorz-100
Grzegorz Kiedrzyn
KNAUF - Director Supply Chain & Innovations

Na Trendownię warto przyjeżdżać, ponieważ:
1. Zawsze konferencja ma bardzo przemyślany, logiczny scenariusz.
2. Zawsze dostaję impuls do rozwoju, bo spotykam ludzi, którzy myślą i działają kreatywnie.
3. Jest to niesamowite połączenie merytorycznego spotkania i rodzinnej atmosfery.

trendownia-ryciuk-urszula-100
Dr Urszula Ryciuk
POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA - Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju

Trendownia to miejsce, gdzie środowisko naukowe i biznesowe może wymieniać wiedzę i doświadczenia oraz poszukiwać inspiracji i nowych trendów. Polecam osobom, które chcą łączyć teorię z praktyką/praktykę z teorią, ponieważ dążąc do doskonałości nie można zapomnieć ani o jednym, ani o drugim.

trendownia-majewski-mariusz-100
Mariusz Majewski
BAKOMA - Dyrektor Logistyki

Z prawdziwą przyjemnością wziąłem udział w Trendowni, ponieważ w mojej ocenie jej wartość merytoryczna jest bardzo wysoka, a przy tym jej przebieg jest ciekawy i niezwykle dynamiczny. Wydarzenie skupia co roku grono ciekawych prelegentów, nawiązujących do aktualnych trendów na rynku szeroko pojętej logistyki, którzy prezentują rozwiązania z różnych obszarów życia, w tym szeroko rozumianego biznesu. Dodatkowym atutem jest możliwość nawiązania interesujących kontaktów w trakcie rozmów kuluarowych, które w mojej ocenie są bezcenne i niejednokrotnie przekładają się w długoletnie relacje biznesowe.

trendownia-piatkowska-katarzyna-100
Katarzyna Piątkowska
COCA-COLA HBC POLSKA - Dyrektor ds. Zintegrowanego Łańcucha Dostaw

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, do czego tak naprawdę w życiu jest nam potrzebny ołówek, to musisz w przyszłym roku przyjechać na Trendownię!

trendownia-cacko-zbigniew-100
Zbigniew Cacko
EUROPAL - Właściciel

Mogę polecić Trendownię z czystym sercem. To obecnie najbardziej twórcze i inspirujące wydarzenie w branży logistycznej.

trendownia-szelerski-leszek-100
Leszek Szelerski
LAFARGEHOLCIM - Supply Chain Director

Nie ma Cię na Facebook’u – nie istniejesz towarzysko, nie ma Cię na LinkedIn in nie istniejesz zawodowo, nie ma Cię na TRENDOWNI – zostajesz z tyłu a ostatnich gryzą psy…

trendownia-lasowy-wiktor-100
Wiktor Lasowy
SONKO - Z-ca Dyrektora ds. Łańcucha Dostaw

Trendownię polecam wykorzystać jako czas spędzony w gronie:
– logistyków, którym się chce i mogą organizować, działać, wymieniać swoją wiedzę i doświadczenia,
– kadry naukowej „łamiącej” głowy, wsadzającej ołówek w mrowisko Trend-myśli,
– organizatorów starających się, aby wszystko było w jak najlepszym porządku i na tip-top.

trendownia-werner-marcin-100
Marcin Werner
DUŻY DOM DYSTRYBUCYJNY - Dyrektor Generalny

Chcesz być skuteczny w świecie Logistyki i Produkcji… Trendownia, jest źródłem pomysłów, wiedzy i kontaktów. Nie przegap następnej.

trendownia-szambelan-mateusz-100
Mateusz Szambelan
CD PARTNER - Kierownik Logistyki

Zmiany w każdym z nas budzą pewien niepokój. Trendownia pokazuje, że permanentnie zmieniające się otoczenie nie jest złem koniecznym, a raczej szansą i tylko od nas zależy jak ją wykorzystamy. Trendownia stwarza idealne warunki dla specjalistów różnego szczebla zarządzania do dzielenia się wiedzą i doświadczeniami, a także, a może przede wszystkim, jest źródłem inspiracji do działania i wychodzenia poza schematy. Gorąco polecam!

trendownia-krawczyk-jaroslaw-100
Jarosław Krawczyk
THEUSLED - Dyrektor Zarządzający

Po raz drugi miałem wielki zaszczyt i przyjemność być na Trendowni. Jest to wydarzenie, które naprawdę daje mocno do myślenia i powoduje twórczy ferment w mojej głowie. Świetne prezentacje, fajna atmosfera, okazja do nawiązania nowych kontaktów.
Do zobaczenia za rok.

trendownia-sliwski-kamil-100
Kamil Śliwski
ZEBRA TECHNOLOGIES - Channel Account Manager

Trendownia to miejsce gdzie zdecydowanie warto być, ponieważ oprócz spotkania z ludźmi z branży można się dowiedzieć, a następnie w zacnym gronie podyskutować o tym, co spotka nas w bliższej lub nawet dalszej przyszłości, zarówno w branży jak i otaczającym nas świecie.

trendownia-bizon-zaba-urszula-100
Urszula Bizoń-Żaba
COPA-DATA - Dyrektor Operacyjny

Wspaniała atmosfera, nietuzinkowi uczestnicy, prezentacje, które inspirują i pozwalają zaprogramować się na ,,nieuniknione zmiany”.
Tak! To TRENDOWNIA. Koniecznie musicie tu być!

trendownia-peplinski-grzegorz-100
Grzegorz Pepliński
PEKAES - Dyrektor Logistyki

Konferencja została przeprowadzona w sposób profesjonalny, była ciekawa tematycznie, znani i odpowiednio dobrani Prelegenci, a Prowadzący bardzo dobrze przygotowani i wprowadzający w bardzo dobry nastrój. Z pełnym przekonaniem polecam i zachęcam do udziału w kolejnych edycjach. Sam chętnie wrócę.

trendownia-grzybowski-jakub-100
Jakub Grzybowski
CISCO - Business Operations Manager

Udział w Trendowni to doskonały sposób, żeby w skondensowanej formie zapoznać się z nowościami w łańcuchach dostaw. Szeroki przekrój branż, ciekawe prezentacje i barwni prowadzący – warto zarezerwować czas w kalendarzu.

SZUKAJ NA STRONIE
ODWIEDŹ NAS NA FB
FAQ

Trendownia adresowana jest do menedżerów i dyrektorów, którzy odpowiedzialni są w firmach za obszar produkcji lub logistyki. Trendownia to również doskonałe miejsce dla wielu członków zarządów, którzy w swoich decyzjach chcą uwzględniać najnowsze trendy w gospodarce. Zamiarem organizatorów jest omówienie najbardziej aktualnych trendów w gronie ekspertów.

Staramy się oddać głos przedstawicielom firm oraz świata nauki, którzy na co dzień sięgają po najnowsze trendy lub sami je wyznaczają. Trendy w produkcji i logistyce, widziane okiem praktykujących ekspertów z danych dziedzin, są więc tematem przewodnim konferencji.

Trendownia to między innymi integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, część ekspozycyjna, uroczysta kolacja, bankiet oraz konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów oraz podtrzymywania starych dobrych przyjaźni.

Trendownia 2023
© Trendownia 2023
Krzysztof Trześniewski
Krzysztof Trześniewski
PREZES ZARZĄDU
DIERA

Lider dawnej firmy Promexim, który pełnił bardzo ważną rolę w tej firmie. Jest także założycielem i prezesem firmy Frans Maas Polska, którą kierował i zarządzał przez wiele lat, aż do momentu, gdy firma została przejęta przez DFDS. Po tym wydarzeniu został założycielem i prezesem firmy Diera, która kontynuuje tradycję firmy Promexim. W ten sposób wniósł swoje wieloletnie doświadczenie i wiedzę z dziedziny logistyki i transportu do nowego przedsięwzięcia i kontynuuje prowadzenie biznesu w sposób, który odpowiada wartościom i filozofii jej właściciela.

Zgody udzielam dobrowolnie i mam prawo udzieloną zgodę cofnąć w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych, ich zmiany, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.