Trendy w sieciach dostaw i produkcji

Trendy w sieciach
dostaw i produkcji

Trendownia 2022

10-11 Maja 2022 - Hotel Windsor

Trendownia 2022 zakończona. 
dni
godz.
min.
sek.
Dziękujemy za udział.

TRENDOWNIA 2022

Trendownia - konferencja poświęcona trendom w sieciach dostaw i produkcji.

Sytuacja, w jakiej przychodzi dzisiaj działać przedsiębiorstwom, to trudny do przebycia gąszcz wielopłaszczyznowych skutków pandemii. To labirynt tworzony przez niepewność, regulacje, zmiany zachowań konsumentów, galopującą inflację czy niedobór surowców i komponentów do produkcji. W wielu dziedzinach to również brak rąk do pracy. W misternie tkanych przez dekady złożonych sieciach dostaw oraz ekosystemach produkcyjnych, powstało szereg pęknięć. Wiele mechanizmów domaga się przebudowy i nowego spojrzenia. Znajdująca się w letargu gospodarka wymaga niekonwencjonalnych i dynamicznych działań wszystkich przedsiębiorców, którzy muszą zbudować jej nową, bardziej odporną na kolejne stresy wersję. Czy w nowym labiryncie potrzeb potrafimy w miarę szybko sprostać ograniczeniom produkcji i zbudować bardziej elastyczne łańcuchy dostaw? Jak bardzo niepewność jutra zmusi nas do planowania w coraz krótszych horyzontach czasu? Dlaczego w niepewnych czasach lepsza współpraca i wspólne planowanie z biznesowymi partnerami może mieć duży sens? Jeśli i ty zadajesz sobie podobne pytania, to zapraszamy na siedemnastą edycję konferencji Trendownia. Jak co roku postaramy się przybliżyć najważniejsze trendy jakimi żyje branża produkcyjna i logistyczna. Jak zwykle stworzymy niezwykłą atmosferę do wymiany wiedzy i doświadczeń. Zapraszamy!

Trendy i innowacje

Dążymy do zaprezentowania jak największej ilości trendów z dziedziny logistyki oraz produkcji. Staramy się również wzbogacać nasz program o trendy spoza obszaru przedsiębiorczości. Wzmacniają one zdolność interdyscyplinarnego spojrzenia na otoczenie, które cechuje wielu skutecznych menedżerów.

TERMIN I MIEJSCE

10-11 maja 2022
Trendownia 2022 odbędzie się w dniach 10 i 11 maja.
Miejsce konferencji Trendownia 2022 to Hotel Windsor w Jachrance. Windsor**** to luksusowy hotel położony w pięknej okolicy nad Zalewem Zegrzyńskim, zaledwie 30 minut drogi od Warszawy. Przestrzeń eventowa na każdą okazję oraz najnowsze technologie, strefa spa oraz doskonała kuchnia to idealne dopełnieniem pobytu na Trendowni.
Hotel Windsor
Hotel Windsor - Jachranka 75 - 05-140 Serock
Trendownia 2022 - Hotel
UWAGA! Hotel rezerwujesz osobiście!
Pobierz i wypełnij poniższy formularz rezerwacji noclegu i prześlij go na adres hotelu: rec@windsorhotel.pl

Nocleg możesz również zarezerwować dzwoniąc na jeden z następujących numerów: +48 669 808 988 lub +48 22 782 87 87

Dla uczestników konferencji przygotowaliśmy preferencyjne ceny noclegów w dniach 10-11 maja 2022, na hasło "Trendownia 22":
pokój 1-osobowy: 277,04 zł netto
pokój 2-osobowy: 308,52 zł netto
pokój 2-osobowy Delux – 356,53 zł netto
Apartament: 571,31 zł netto
W cenie pokoju wliczone śniadanie. Parking bezpłatny.
W przypadku wprowadzenia ograniczeń w organizacji konferencji i kongresów z powodu pandemii, rezerwacja zostanie anulowana bezkosztowo, a pobrana płatność zostanie zwrócona w wysokości 100% wpłaconych środków.

Produkcja i logistyka

Przybliżamy zagadnienia istotne zarówno dla zarządzających produkcją jak i logistyką. W obradach i debatach uczestniczą menedżerowie firm produkcyjnych oraz logistycznych. Współczesne sieci dostaw to zaawansowana sztuka współpracy wszystkich uczestników. Współpracę tę pomagamy rozwijać.

W dniach 10-11 maja 2022 roku odbyła się siedemnasta edycja konferencji - Trendownia. Wydarzenie miało miejsce w hotelu Warszawianka, w dobrze znanej uczestnikom poprzednich edycji miejscowości Jachranka.

TRENDOWNIA 2022 W LICZBACH

Główne statystyki Trendowni 2022
0
Uczestników LIVE
0
Firm
0
Wystąpień
0
Debaty

GALERIA ZDJĘĆ

Zobacz relację fotograficzną z Trendowni 2022

Skuteczny networking

Trendownia to integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, debaty, ekspozycja Partnerów, uroczysty bankiet czy wreszcie konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów między uczestnikami. Potwierdzają to Ci, którzy brali już udział w Trendowni.

POLECAJĄ NAS

To wspaniałe uczucie kiedy czytamy tak miłe recenzje uczestników Trendowni. Przewiń poszczególne komentarze, zobacz za co cenią nas inni i dołącz do grona zadowolonych uczestników kolejnych edycji.

PARTNERZY 2022

Partnerzy Trendowni 2022

Partnerzy strategiczni
Partnerzy
Partnerzy mediowi
ORGANIZATORZY
SZUKAJ NA STRONIE
ODWIEDŹ NAS NA FB
FAQ

Trendownia adresowana jest do menedżerów i dyrektorów, którzy odpowiedzialni są w firmach za obszar produkcji lub logistyki. Trendownia to również doskonałe miejsce dla wielu członków zarządów, którzy w swoich decyzjach chcą uwzględniać najnowsze trendy w gospodarce. Zamiarem organizatorów jest omówienie najbardziej aktualnych trendów w gronie ekspertów.

Staramy się oddać głos przedstawicielom firm oraz świata nauki, którzy na co dzień sięgają po najnowsze trendy lub sami je wyznaczają. Trendy w produkcji i logistyce, widziane okiem praktykujących ekspertów z danych dziedzin, są więc tematem przewodnim konferencji.

Trendownia to między innymi integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, część ekspozycyjna, uroczysta kolacja, bankiet oraz konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów oraz podtrzymywania starych dobrych przyjaźni.

Trendownia 2022
© Trendownia 2022
Krzysztof Trześniewski
Krzysztof Trześniewski
PREZES ZARZĄDU
DIERA

Lider dawnej firmy Promexim, który pełnił bardzo ważną rolę w tej firmie. Jest także założycielem i prezesem firmy Frans Maas Polska, którą kierował i zarządzał przez wiele lat, aż do momentu, gdy firma została przejęta przez DFDS. Po tym wydarzeniu został założycielem i prezesem firmy Diera, która kontynuuje tradycję firmy Promexim. W ten sposób wniósł swoje wieloletnie doświadczenie i wiedzę z dziedziny logistyki i transportu do nowego przedsięwzięcia i kontynuuje prowadzenie biznesu w sposób, który odpowiada wartościom i filozofii jej właściciela.

Zgody udzielam dobrowolnie i mam prawo udzieloną zgodę cofnąć w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych, ich zmiany, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.