19-20 kwietnia 2023 - Copernicus Toruń Hotel

Trendy w sieciach dostaw i produkcji

Trendownia 2023
Trendownia 2023 zakończona. 
Dziękujemy za udział. 

TRENDOWNIA 2023

Trendownia - konferencja poświęcona trendom w sieciach dostaw i produkcji.

Rozpoczynając roku temu przygotowania do Trendowni 2022 byliśmy przekonani, że światowe gospodarki wyczerpały już limit zjawisk kierujących świat ku kryzysom. Niestety początek tego roku dorzucił do zestawu istniejących problemów nowy element - znacznie gorszy niż mogliśmy przypuszczać - wojnę w Ukrainie. Dla części firm to trudny czas, choć są też takie, do których szczęście uśmiecha się bardziej. Jednak doskonaląc elastyczność i zwinność zarządzania firmami przez niemal trzy kryzysowe lata, staliśmy się w biznesie bardziej odporni i niezwykle zaradni w obliczu doraźnych problemów. Tym bardziej z dużą nadzieją powinniśmy patrzeć na obecne problemy, angażując się w innowacyjny rozwój naszych firm.

W listopadzie 2022 roku przekroczyliśmy liczbę ośmiu miliardów ludzi na naszej planecie. To kolejne wyzwanie, które zmusza przedsiębiorców do utrzymywania światowej gospodarki na niezwykle wydajnym poziomie. Czy doświadczenia jakie producenci i logistycy zdobyli w ostatnich latach kryzysowych ułatwią gospodarce przejście przez obecne turbulencje? Czy pomysł, aby w obliczu pandemii zwrócić się po pomoc do zaawansowanych technologii, sprawdzi się również w kryzysie energetycznym? Jak z problemami niedoboru surowców, komponentów i rąk do pracy radzili sobie inni w ostatnich latach i jakie mają pomysły na jutro?

Jeśli zgadzasz się z nami, że na wiele podobnych pytań znacznie łatwiej znaleźć odpowiedzi poznając opinie i doświadczenia innych, to zapraszamy na osiemnastą edycję Trendowni. Dołożymy wszelkich starań, aby jak co roku, stworzyć niezwykle owocną atmosferę do wymiany wiedzy i doświadczeń. Zapraszamy!

Trendy i innowacje

Trendownia - trendy 2023
Trendownia - trendy 2023
Trendownia - trendy 2023

Dążymy do zaprezentowania jak największej ilości trendów z dziedziny logistyki oraz produkcji. Staramy się również wzbogacać nasz program o trendy spoza obszaru przedsiębiorczości. Wzmacniają one zdolność interdyscyplinarnego spojrzenia na otoczenie, które cechuje wielu skutecznych menedżerów.

TERMIN I MIEJSCE

19-20 kwietnia 2023
Trendownia 2023 odbędzie się w dniach 19 i 20 kwietnia.
Miejsce konferencji to Hotel Copernicus Toruń Hotel. Copernicus Toruń**** położony jest nieopodal toruńskiej gotyckiej Starówki, a jednocześnie sąsiaduje z Bulwarem Filadelfijskim i rzeką Wisłą. Hotel znany jest z wysokiej jakości obsługi i nowoczesnej architektury. Jakość obsługi hotelu dorównuje światowym standardom hotelarstwa. Jako obiekt konferencyjny spełnia bardzo wysokie oczekiwania przedsiębiorców. Nowocześnie wyposażona i obszerna sala konferencyjna, z powodzeniem sprosta oczekiwaniom uczestników Trendowni.
Copernicus Toruń
Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń
Hotel Copernicus Toruń
UWAGA! Hotel rezerwujesz osobiście!
Nocleg możesz zarezerwować pisząc na adres:
recepcja@copernicustorun.com
lub dzwoniąc na numer: +48 56 611-57-59
Dla uczestników Trendowni 2023 przygotowaliśmy preferencyjne ceny noclegów w dniach 18-20 kwietnia 2023, na hasło "TR’23":
- pokój 1-os. / 340 zł brutto
- pokój 2- os. / 400 zł brutto
- apartament 1-os. / 540 zł brutto
- apartament 2-os. / 600 zł brutto
WAŻNE INFORMACJE:
- Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 16:00 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 12:00 w dniu wyjazdu.
- W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, podatek VAT, Internet.
- Koszt parkingu BEZPŁATNY
- Hotel pobiera opłatę miejscową w wysokości 2 zł/doba
- Możliwość bezpłatnego korzystania z basenu, sauny oraz kortów tenisowych i basenu zewnętrznego w sezonie letnim.
- Pobyt w hotelu ze zwierzęciem jest dodatkowo płatny: 50zł/doba.

Aby zagwarantować rezerwację, prosimy podać numer karty kredytowej oraz datę jej ważności. Informację tę można przekazać telefonicznie lub mailem. Rezerwację można także zagwarantować poprzez wpłacenie zaliczki w wysokości 50% na konto bankowe hotelu PKO 12 1020 5011 0000 9202 0197 6844. Hotel zastrzega sobie prawo do anulacji rezerwacji, w przypadku jej niezagwarantowania w ciągu siedmiu dni od dnia założenia rezerwacji.
Płatność na miejscu w hotelu lub podczas wymeldowania nie będzie możliwa.

Produkcja i logistyka

Trendownia - produkcja i logistyka
Trendownia - produkcja i logistyka
Trendownia - produkcja i logistyka

Przybliżamy zagadnienia istotne zarówno dla zarządzających produkcją jak i logistyką. W obradach i debatach uczestniczą menedżerowie firm produkcyjnych oraz logistycznych. Współczesne sieci dostaw to zaawansowana sztuka współpracy wszystkich uczestników. Współpracę tę pomagamy rozwijać.

W dniach 19-20 kwietnia 2023 roku odbyła się osiemnasta edycja konferencji - Trendownia. Wydarzenie miało miejsce w hotelu Copernicus w Toruniu.

TRENDOWNIA 2023 W LICZBACH

Główne statystyki Trendowni 2023
0
Uczestników LIVE
0
Firm
0
Wystąpień
0
Debaty

GALERIA ZDJĘĆ

Zobacz relację fotograficzną z Trendowni 2023

Skuteczny networking

Trendownia - networking
Trendownia - networking
Trendownia - networking
Trendownia - networking
Trendownia - networking
Trendownia - networking

Trendownia to integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, debaty, ekspozycja Partnerów, uroczysty bankiet czy wreszcie konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów między uczestnikami. Potwierdzają to Ci, którzy brali już udział w Trendowni.

POLECAJĄ NAS

To wspaniałe uczucie kiedy czytamy tak miłe recenzje uczestników Trendowni. Przewiń poszczególne komentarze, zobacz za co cenią nas inni i dołącz do grona zadowolonych uczestników kolejnych edycji.

PARTNERZY 2023

Partnerzy Trendowni 2023

Partnerzy strategiczni
Partnerzy
Partnerzy mediowi
ORGANIZATORZY
SZUKAJ NA STRONIE
ODWIEDŹ NAS NA FB
FAQ

Trendownia adresowana jest do menedżerów i dyrektorów, którzy odpowiedzialni są w firmach za obszar produkcji lub logistyki. Trendownia to również doskonałe miejsce dla wielu członków zarządów, którzy w swoich decyzjach chcą uwzględniać najnowsze trendy w gospodarce. Zamiarem organizatorów jest omówienie najbardziej aktualnych trendów w gronie ekspertów.

Staramy się oddać głos przedstawicielom firm oraz świata nauki, którzy na co dzień sięgają po najnowsze trendy lub sami je wyznaczają. Trendy w produkcji i logistyce, widziane okiem praktykujących ekspertów z danych dziedzin, są więc tematem przewodnim konferencji.

Trendownia to między innymi integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, część ekspozycyjna, uroczysta kolacja, bankiet oraz konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów oraz podtrzymywania starych dobrych przyjaźni.

Trendownia 2023
© Trendownia 2023
Krzysztof Trześniewski
Krzysztof Trześniewski
PREZES ZARZĄDU
DIERA

Lider dawnej firmy Promexim, który pełnił bardzo ważną rolę w tej firmie. Jest także założycielem i prezesem firmy Frans Maas Polska, którą kierował i zarządzał przez wiele lat, aż do momentu, gdy firma została przejęta przez DFDS. Po tym wydarzeniu został założycielem i prezesem firmy Diera, która kontynuuje tradycję firmy Promexim. W ten sposób wniósł swoje wieloletnie doświadczenie i wiedzę z dziedziny logistyki i transportu do nowego przedsięwzięcia i kontynuuje prowadzenie biznesu w sposób, który odpowiada wartościom i filozofii jej właściciela.

Zgody udzielam dobrowolnie i mam prawo udzieloną zgodę cofnąć w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych, ich zmiany, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.