24-25 kwietnia 2024 - Copernicus Toruń Hotel

Trendy w sieciach dostaw i produkcji

Trendownia 2024 zakończona.  
Dni
Godz.
Min.
Sek.
Dziękujemy za udział.

TRENDOWNIA 2024

Trendownia - konferencja poświęcona trendom w sieciach dostaw i produkcji.

Kiedy gospodarka oparta na permanentnym wzroście chce dalej rosnąć, niewystarczające okazują się dotychczasowe modele biznesowe, praktyki i przyzwyczajenia. Rosnąca konkurencja między firmami oraz między gospodarkami globalnych rynków, niesie szereg nowych wyzwań. Wyzwań nie tylko gospodarczych ale również społecznych, planetarnych i cywilizacyjnych, zarówno po stronie przedsiębiorców jak i konsumentów. Rozpędzona rewolucja technologiczna i zmiany pokoleniowe dorzucają kolejne, nowe elementy do coraz bardziej kompleksowego systemu globalnych współzależności. Lista obszarów, które w swoich działaniach muszą uwzględniać dzisiejsi przedsiębiorcy i managerowie, znacząco wykracza poza zagadnienia ekonomiczne czy techniczne branży, w której działają.

Dzisiaj trudno planować przyszłość firmy, nie uwzględniając zaawansowanych systemów informatycznych, sztucznej inteligencji, robotów przemysłowych, transformacji energetycznej czy ekologicznego budownictwa. Trudno myśleć o rozwoju, w oderwaniu od kurczących się zasobów naturalnych, od odpowiedzialności społecznej i od niepohamowanego apetytu konsumentów. Nadal musimy jednak być możliwie najlepsi w tym, do czego powołane zostały nasze firmy.

Na zbliżającej się 19. Edycji Trendowni, chcemy wspólnie z zaproszonymi na scenę specjalistami, poruszyć sporą część z tych zagadnień. Posłuchamy opinii naszych ekspertów, ich wniosków, sugestii i obaw. Postaramy się, aby wszyscy uczestnicy wrócili do swoich firm i domów z nową, niezwykle aktualną porcją wiedzy, jako managerowie i jako konsumenci. Staniemy również na głowie, aby legendarna już atmosfera kuluarów Trendowni, pozostała co najmniej na takim samym poziomie jak zawsze. Zapraszamy!

Trendy, innowacje, odpowiedzialność

Trendownia 2024 - ESG
Trendownia 2024 - ESG
Trendownia 2024 - ESG

Dążymy do zaprezentowania jak największej ilości trendów z dziedziny logistyki oraz produkcji. Staramy się również wzbogacać nasz program o trendy spoza obszaru przedsiębiorczości. Wzmacniają one zdolność interdyscyplinarnego spojrzenia na otoczenie, które cechuje wielu skutecznych menedżerów.

TERMIN I MIEJSCE

24-25 kwietnia 2024
Trendownia 2024 odbędzie się w dniach 24 i 25 kwietnia.
Miejsce konferencji to Hotel Copernicus Toruń Hotel. Copernicus Toruń**** położony jest nieopodal toruńskiej gotyckiej Starówki, a jednocześnie sąsiaduje z Bulwarem Filadelfijskim i rzeką Wisłą. Hotel znany jest z wysokiej jakości obsługi i nowoczesnej architektury. Jakość obsługi hotelu dorównuje światowym standardom hotelarstwa. Jako obiekt konferencyjny spełnia bardzo wysokie oczekiwania przedsiębiorców. Nowocześnie wyposażona i obszerna sala konferencyjna, z powodzeniem sprosta oczekiwaniom uczestników Trendowni.
Copernicus Toruń
Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń
Hotel Copernicus Toruń
UWAGA! Hotel rezerwujesz osobiście!
Nocleg możesz zarezerwować pisząc na adres:
recepcja@copernicustorun.com
oraz dzwoniąc na numery: +48 797 010 166 lub +48 56 611-57-00
Dla uczestników Trendowni 2024 przygotowaliśmy preferencyjne ceny noclegów w dniach 23-24 kwietnia 2024, na hasło "Trendownia 24":
- pokój 1-os. / 351 zł netto
- pokój 2- os. / 398 zł netto
WAŻNE INFORMACJE:
- Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 16:00 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 12:00 w dniu wyjazdu.
- W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, podatek VAT, Internet.
- Parking PŁATNY"
- Hotel pobiera opłatę miejscową w wysokości 2 zł/doba
- Możliwość bezpłatnego korzystania z basenu, sauny oraz kortów tenisowych i basenu zewnętrznego w sezonie letnim.
- Pobyt w hotelu ze zwierzęciem jest dodatkowo płatny: 50zł/doba.
16,26 zł netto – doba na parkingu naziemnym
24,39 zł netto – doba na parkingu podziemnym

Aby zagwarantować rezerwację, prosimy podać numer karty kredytowej oraz datę jej ważności. Informację tę można przekazać telefonicznie lub mailem. Rezerwację można także zagwarantować poprzez wpłatę na konto bankowe hotelu PKO 12 1020 5011 0000 9202 0197 6844. Hotel zastrzega sobie prawo do anulacji rezerwacji, w przypadku jej niezagwarantowania w ciągu siedmiu dni od dnia założenia rezerwacji. Rezerwacja miejsc noclegowych jest bezzwrotna.
Płatność na miejscu w hotelu lub podczas wymeldowania nie będzie możliwa.

Produkcja i logistyka

Trendownia 2024 - produkcja
Trendownia 2024 - transport
Trendownia 2024 - logistyka

Przybliżamy zagadnienia istotne zarówno dla zarządzających produkcją jak i logistyką. W obradach i debatach uczestniczą menedżerowie firm produkcyjnych oraz logistycznych. Współczesne sieci dostaw to zaawansowana sztuka współpracy wszystkich uczestników. Współpracę tę pomagamy rozwijać.

W dniach 24-25 kwietnia 2024 roku odbyła się dziewiętnasta edycja konferencji Trendownia. Wydarzenie miało miejsce w hotelu Copernicus w Toruniu.

TRENDOWNIA 2024 W LICZBACH

Główne statystyki ostatniej edycji Trendowni w roku 2024
Uczestników LIVE
0
Firmy
0
Wystąpień
0
Debaty
0

GALERIA ZDJĘĆ

Zobacz relację fotograficzną z Trendowni 2024

Skuteczny networking

Trendownia networking
Trendownia networking
Trendownia networking
Trendownia networking
Trendownia networking
Trendownia networking

Trendownia to integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, debaty, ekspozycja Partnerów, uroczysty bankiet czy wreszcie konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów między uczestnikami. Potwierdzają to Ci, którzy brali już udział w Trendowni.

POLECAJĄ NAS

To wspaniałe uczucie kiedy czytamy tak miłe recenzje uczestników Trendowni. Przewiń poszczególne komentarze, zobacz za co cenią nas inni i dołącz do grona zadowolonych uczestników kolejnych edycji.

ORGANIZATORZY
SZUKAJ NA STRONIE
ODWIEDŹ NAS NA FB
FAQ

Trendownia adresowana jest do menedżerów i dyrektorów, którzy odpowiedzialni są w firmach za obszar produkcji lub logistyki. Trendownia to również doskonałe miejsce dla wielu członków zarządów, którzy w swoich decyzjach chcą uwzględniać najnowsze trendy w gospodarce. Zamiarem organizatorów jest omówienie najbardziej aktualnych trendów w gronie ekspertów.

Staramy się oddać głos przedstawicielom firm oraz świata nauki, którzy na co dzień sięgają po najnowsze trendy lub sami je wyznaczają. Trendy w produkcji i logistyce, widziane okiem praktykujących ekspertów z danych dziedzin, są więc tematem przewodnim konferencji.

Trendownia to między innymi integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, część ekspozycyjna, uroczysta kolacja, bankiet oraz konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów oraz podtrzymywania starych dobrych przyjaźni.

© Trendownia 2024
Krzysztof Trześniewski
Krzysztof Trześniewski
PREZES ZARZĄDU
DIERA

Lider dawnej firmy Promexim, który pełnił bardzo ważną rolę w tej firmie. Jest także założycielem i prezesem firmy Frans Maas Polska, którą kierował i zarządzał przez wiele lat, aż do momentu, gdy firma została przejęta przez DFDS. Po tym wydarzeniu został założycielem i prezesem firmy Diera, która kontynuuje tradycję firmy Promexim. W ten sposób wniósł swoje wieloletnie doświadczenie i wiedzę z dziedziny logistyki i transportu do nowego przedsięwzięcia i kontynuuje prowadzenie biznesu w sposób, który odpowiada wartościom i filozofii jej właściciela.

Zgody udzielam dobrowolnie i mam prawo udzieloną zgodę cofnąć w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych, ich zmiany, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.