Trendownia 2020 logo

2-3 września 2020    -   Hotel Windsor - Jachranka

Trendy w sieciach dostaw i produkcji

trendownia 2020 theme
Do Trendowni 2020 pozostało: 
dni
godz.
min.
sek.
Dziękujemy za udział.

TRENDOWNIA 2020

Trendownia to konferencja poświęcona trendom w sieciach dostaw i produkcji.

Produkcja i logistyka tworzą dzisiaj coraz bardziej rozległe i silne sojusze. Wspierane dynamicznym rozwojem technologii informatycznych, przenoszą wrażenia i doświadczenia konsumenta w zupełnie nowy wymiar. Postępująca stopniowo cyfryzacja, umożliwia produkcji i logistyce pracę na wspólnych cyfrowych zasobach. Umożliwia dotrzymywanie kroku rynkowym zmianom na globalnych rynkach. Widoczność całych łańcuchów dostaw możliwa jest dzisiaj właśnie dzięki technologiom cyfrowym i współpracy wielu ogniw. Łączenie w czasie rzeczywistym cyfrowej widoczności z realnymi procesami biznesowymi oraz szybszym prognozowaniem, to oczywisty sposób na zdobywanie przewagi konkurencyjnej. Owoce komputerowej ewolucji, pozwalają nam dzisiaj na równoległy rozwój bardzo wielu różnych dziedzin, wspomagających logistykę i produkcję. Automatyzacja, robotyzacja, sztuczna i rozszerzona rzeczywistość, bezzałogowe pojazdy czy cyfrowe bliźniaki, zamieniają się na naszych oczach z chwytliwych nagłówków medialnych w prawdziwe trendy. Trendownia pomaga śledzić te najważniejsze. Podobnie jak przez czternaście poprzednich lat, również na Trendowni 2020, postaramy się skoncentrować głównie na tych trendach, które znalazły zastosowanie w praktyce. Nie zapomnimy również o inspiracjach spoza zarządzania produkcją i łańcuchami dostaw, pozwalających poszerzać horyzonty wiedzy interdyscyplinarnej. Wierzymy, że 15. już edycja Trendowni, przyczyni się pozytywnie do rozwoju uczestników oraz ich firm, jak miało to miejsce do tej pory. Zapraszamy!

W PROGRAMIE MIĘDZY INNYMI

Perspektywy rozwoju gospodarczego, w tym branży TSL
Kolejne poziomy wydajności produkcji
Integrująca rola automatyki
Robotyzacja i automatyzacja w przemyśle
E-commerce podnosi poprzeczkę dystrybucji
Efektywność Pick by Vision
Technologie w zaawansowanych magazynach
Opakowania odpowiedzialne społecznie
Prawda o klimatycznej katastrofie
Wydajność technologii RFID
Automatyka w magazynie produkcyjnym
Przyczyny kolejnego kryzysu

Przybliżamy światowe trendy

Dążymy do zaprezentowania jak największej ilości światowych trendów z dziedziny logistyki oraz produkcji. Staramy się również wzbogacać nasz program o trendy spoza obszaru przedsiębiorczości. Wzmacniają one zdolność interdyscyplinarnego spojrzenia na otoczenie, które cechuje wielu skutecznych menedżerów.

Łączymy potrzeby producentów i logistyków

Przybliżamy zagadnienia istotne zarówno dla zarządzających produkcją jak i logistyką. W obradach i debatach uczestniczą menedżerowie firm produkcyjnych oraz logistycznych. Współczesne sieci dostaw to zaawansowana sztuka współpracy wszystkich uczestników. Współpracę tę pomagamy rozwijać.

Umożliwiamy skuteczny networking

Trendownia to również integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, debata, część ekspozycyjna, uroczysta kolacja, bankiet oraz konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów. Potwierdzają to Ci, którzy wzięli już udział.

TERMIN I MIEJSCE

2-3 września 2020
Trendownia 2020 odbędzie się w dniach 2 i 3 września.
Miejsce konferencji Trendowania 2020 to hotel Windsor w Jachrance. Windsor**** to luksusowy hotel położony w pięknej okolicy nad Zalewem Zegrzyńskim, zaledwie 30 minut drogi od Warszawy.
trendownia 2020 - windsor
Hotel Windsor
windsor-logo-2019
Hotel Windsor - Jachranka 75 - 05-140 Serock
UWAGA! Hotel rezerwujesz osobiście!
tel: +48 22 782 87 87
recepcja@windsorhotel.pl
Dla uczestników konferencji przygotowaliśmy preferencyjne ceny noclegów w dniach 2-3 września 2020, na hasło TRENDOWNIA.
Pokój sgl. - 261 zł netto - VAT 8%
Pokój dbl. - 291 zł netto - VAT 8%
Pokój dbl. dla 1 os. -275 zł netto - VAT 8%
Pokój delux - 337 zł netto - VAT 8%
Apartament - 538 zł netto - VAT 8%

RELACJA Z POPRZEDNIEJ EDYCJI

Zobacz krótką relację filmową z Trendowni 2019.
W dniach 11-12 kwietnia 2019 roku odbyła się kolejna edycja Trendowni.

Humanoidalny robot Pepper powitał gości i oficjalnie rozpoczął Trendownię 2019. Był to akcent znaczący, ponieważ praktyczne aspekty automatyzacji i robotyzacji przedsiębiorstw zdominowały tematykę tegorocznej konferencji, która zgromadziła rekordową liczbę uczestników. W trakcie dwóch dni mogli się oni dowiedzieć, jakie rozwiązania i innowacje stosują u siebie liderzy branży produkcyjnej, magazynowej i transportowej.

Co starali się przekazać autorzy poszczególnych wystąpień?

TRENDOWNIA 2019 W LICZBACH

Główne statystyki Trendowni w roku 2019.
0
Uczestników
0
Firm
0
Wystąpienia
0
Premiera Trendowni

TRENDOWNIA 2019 - STATYSTYKI

Udział firm wg. sektorów
Produkcja 36.6%
SCM 28.2%
Pozostałe 35.5%

POLECAJĄ NAS

To wspaniałe uczucie kiedy czytamy tak miłe recenzje uczestników Trendowni. Przewiń poszczególne komentarze, zobacz za co cenią nas inni i dołącz do grona zadowolonych uczestników kolejnych edycji.

GALERIA ZDJĘĆ 2019

Zobacz relację fotograficzną z edycji 2019.

PARTNERZY 2020

Partnerzy Trendowni 2020

Partnerzy strategiczni
trendownia-P3-logistic-parks-logo-400
Partnerzy
trendownia-colian-logistic-logo-200
trendownia-interlan-logo-200
trendownia-rusak-logo-200
sense-inteligentne-dachy-200
trendownia-zebra-logo-200
Partnerzy mediowi
ORGANIZATORZY
SZUKAJ NA STRONIE
ODWIEDŹ NAS NA FB
FAQ

Trendownia adresowana jest do menedżerów i dyrektorów, którzy odpowiedzialni są w firmach za obszar produkcji lub logistyki. Trendownia to również doskonałe miejsce dla wielu członków zarządów, którzy w swoich decyzjach chcą uwzględniać najnowsze trendy w gospodarce. Zamiarem organizatorów jest omówienie najbardziej aktualnych trendów w gronie ekspertów.

Staramy się oddać głos przedstawicielom firm oraz świata nauki, którzy na co dzień sięgają po najnowsze trendy lub sami je wyznaczają. Trendy w produkcji i logistyce, widziane okiem praktykujących ekspertów z danych dziedzin, są więc tematem przewodnim konferencji.

Trendownia to między innymi integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, część ekspozycyjna, uroczysta kolacja, bankiet oraz konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów oraz podtrzymywania starych dobrych przyjaźni.

Trendownia 2020 logo
© Trendownia 2020