Trendownia 2020 logo

23-24 kwietnia 2020    -   Hotel Windsor - Jachranka

Trendy w sieciach dostaw i produkcji

trendownia 2020 theme
Do Trendowni 2020 pozostało: 
dni
godz.
min.
sek.
Dziękujemy za udział.

TRENDOWNIA 2020

Trendownia to konferencja poświęcona trendom w sieciach dostaw i produkcji.

Produkcja i logistyka tworzą dzisiaj coraz bardziej rozległe i silne sojusze. Wspierane dynamicznym rozwojem technologii informatycznych, przenoszą wrażenia i doświadczenia konsumenta w zupełnie nowy wymiar. Postępująca stopniowo cyfryzacja, umożliwia produkcji i logistyce pracę na wspólnych cyfrowych zasobach. Umożliwia dotrzymywanie kroku rynkowym zmianom na globalnych rynkach. Widoczność całych łańcuchów dostaw możliwa jest dzisiaj właśnie dzięki technologiom cyfrowym i współpracy wielu ogniw. Łączenie w czasie rzeczywistym cyfrowej widoczności z realnymi procesami biznesowymi oraz szybszym prognozowaniem, to oczywisty sposób na zdobywanie przewagi konkurencyjnej. Owoce komputerowej ewolucji, pozwalają nam dzisiaj na równoległy rozwój bardzo wielu różnych dziedzin, wspomagających logistykę i produkcję. Automatyzacja, robotyzacja, sztuczna i rozszerzona rzeczywistość, bezzałogowe pojazdy czy cyfrowe bliźniaki, zamieniają się na naszych oczach z chwytliwych nagłówków medialnych w prawdziwe trendy. Trendownia pomaga śledzić te najważniejsze. Podobnie jak przez czternaście poprzednich lat, również na Trendowni 2020, postaramy się skoncentrować głównie na tych trendach, które znalazły zastosowanie w praktyce. Nie zapomnimy również o inspiracjach spoza zarządzania produkcją i łańcuchami dostaw, pozwalających poszerzać horyzonty wiedzy interdyscyplinarnej. Wierzymy, że 15. już edycja Trendowni, przyczyni się pozytywnie do rozwoju uczestników oraz ich firm, jak miało to miejsce do tej pory. Zapraszamy!

W PROGRAMIE MIĘDZY INNYMI

Perspektywy rozwoju gospodarczego, w tym branży TSL
Kolejne poziomy wydajności produkcji
Integrująca rola automatyki
Robotyzacja i automatyzacja w przemyśle
E-commerce podnosi poprzeczkę dystrybucji
Efektywność Pick by Vision
Technologie w zaawansowanych magazynach
Opakowania odpowiedzialne społecznie
Prawda o klimatycznej katastrofie
Wydajność technologii RFID
Automatyka w magazynie produkcyjnym
Przyczyny kolejnego kryzysu

Przybliżamy światowe trendy

Dążymy do zaprezentowania jak największej ilości światowych trendów z dziedziny logistyki oraz produkcji. Staramy się również wzbogacać nasz program o trendy spoza obszaru przedsiębiorczości. Wzmacniają one zdolność interdyscyplinarnego spojrzenia na otoczenie, które cechuje wielu skutecznych menedżerów.

Łączymy potrzeby producentów i logistyków

Przybliżamy zagadnienia istotne zarówno dla zarządzających produkcją jak i logistyką. W obradach i debatach uczestniczą menedżerowie firm produkcyjnych oraz logistycznych. Współczesne sieci dostaw to zaawansowana sztuka współpracy wszystkich uczestników. Współpracę tę pomagamy rozwijać.

Umożliwiamy skuteczny networking

Trendownia to również integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, debata, część ekspozycyjna, uroczysta kolacja, bankiet oraz konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów. Potwierdzają to Ci, którzy wzięli już udział.

TERMIN I MIEJSCE

23 - 24 kwietnia 2020
Trendownia 2020 odbędzie się w dniach 23 i 24 kwietnia.
Miejsce konferencji Trendowania 2020 to hotel Windsor w Jachrance. Windsor**** to luksusowy hotel położony w pięknej okolicy nad Zalewem Zegrzyńskim, zaledwie 30 minut drogi od Warszawy.
trendownia 2020 - windsor
Hotel Windsor
windsor-logo-2019
Hotel Windsor - Jachranka 75 - 05-140 Serock
REZERWACJA INDYWIDUALNA:
tel: +48 22 782 87 87
recepcja@windsorhotel.pl

Dla uczestników konferencji przygotowaliśmy preferencyjne ceny noclegów w dniach 23-24 kwietnia 2020, na hasło TRENDOWNIA.

RELACJA Z POPRZEDNIEJ EDYCJI

Zobacz krótką relację filmową z Trendowni 2019.
W dniach 11-12 kwietnia 2019 roku odbyła się kolejna edycja Trendowni.

Humanoidalny robot Pepper powitał gości i oficjalnie rozpoczął Trendownię 2019. Był to akcent znaczący, ponieważ praktyczne aspekty automatyzacji i robotyzacji przedsiębiorstw zdominowały tematykę tegorocznej konferencji, która zgromadziła rekordową liczbę uczestników. W trakcie dwóch dni mogli się oni dowiedzieć, jakie rozwiązania i innowacje stosują u siebie liderzy branży produkcyjnej, magazynowej i transportowej.

Co starali się przekazać autorzy poszczególnych wystąpień?

TRENDOWNIA 2019 W LICZBACH

Główne statystyki Trendowni w roku 2019.
0
Uczestników
0
Firm
0
Wystąpienia
0
Premiera Trendowni

TRENDOWNIA 2019 - STATYSTYKI

Udział firm wg. sektorów
Produkcja 36.6%
SCM 28.2%
Pozostałe 35.5%

POLECAJĄ NAS

To wspaniałe uczucie kiedy czytamy tak miłe recenzje uczestników Trendowni. Przewiń poszczególne komentarze, zobacz za co cenią nas inni i dołącz do grona zadowolonych uczestników kolejnych edycji.

GALERIA ZDJĘĆ 2019

Zobacz relację fotograficzną z edycji 2019.

PARTNERZY 2020

Partnerzy Trendowni 2020

Partnerzy strategiczni

   Miejsce na logo Twojej firmy

Partnerzy

Miejsce na logo Twojej firmy

Partnerzy mediowi
ORGANIZATORZY
SZUKAJ NA STRONIE
ODWIEDŹ NAS NA FB
FAQ

Trendownia adresowana jest do menedżerów i dyrektorów, którzy odpowiedzialni są w firmach za obszar produkcji lub logistyki. Trendownia to również doskonałe miejsce dla wielu członków zarządów, którzy w swoich decyzjach chcą uwzględniać najnowsze trendy w gospodarce. Zamiarem organizatorów jest omówienie najbardziej aktualnych trendów w gronie ekspertów.

Staramy się oddać głos przedstawicielom firm oraz świata nauki, którzy na co dzień sięgają po najnowsze trendy lub sami je wyznaczają. Trendy w produkcji i logistyce, widziane okiem praktykujących ekspertów z danych dziedzin, są więc tematem przewodnim konferencji.

Trendownia to między innymi integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, część ekspozycyjna, uroczysta kolacja, bankiet oraz konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów oraz podtrzymywania starych dobrych przyjaźni.

Trendownia 2020 logo
© Trendownia 2020