Trendownia 2020 logo

17-18 września 2020    -   Novotel Warszawa Airport

Trendy w sieciach dostaw i produkcji

trendownia 2020 theme
Trendownia 2020 zakończona. 
dni
godz.
min.
sek.
Dziękujemy za udział.

TRENDOWNIA 2020

Trendownia to konferencja poświęcona trendom w sieciach dostaw i produkcji.

Produkcja i logistyka tworzą dzisiaj coraz bardziej rozległe i silne sojusze. Wspierane dynamicznym rozwojem technologii informatycznych, przenoszą wrażenia i doświadczenia konsumenta w zupełnie nowy wymiar. Postępująca stopniowo cyfryzacja, umożliwia produkcji i logistyce pracę na wspólnych cyfrowych zasobach. Umożliwia dotrzymywanie kroku rynkowym zmianom na globalnych rynkach. Widoczność całych łańcuchów dostaw możliwa jest dzisiaj właśnie dzięki technologiom cyfrowym i współpracy wielu ogniw. Łączenie w czasie rzeczywistym cyfrowej widoczności z realnymi procesami biznesowymi oraz szybszym prognozowaniem, to oczywisty sposób na zdobywanie przewagi konkurencyjnej. Owoce komputerowej ewolucji, pozwalają nam dzisiaj na równoległy rozwój bardzo wielu różnych dziedzin, wspomagających logistykę i produkcję. Automatyzacja, robotyzacja, sztuczna i rozszerzona rzeczywistość, bezzałogowe pojazdy czy cyfrowe bliźniaki, zamieniają się na naszych oczach z chwytliwych nagłówków medialnych w prawdziwe trendy. Trendownia pomaga śledzić te najważniejsze. Podobnie jak przez czternaście poprzednich lat, również na Trendowni 2020, postaramy się skoncentrować głównie na tych trendach, które znalazły zastosowanie w praktyce. Nie zapomnimy również o inspiracjach spoza zarządzania produkcją i łańcuchami dostaw, pozwalających poszerzać horyzonty wiedzy interdyscyplinarnej. Wierzymy, że 15. już edycja Trendowni, przyczyni się pozytywnie do rozwoju uczestników oraz ich firm, jak miało to miejsce do tej pory. Zapraszamy!

W PROGRAMIE MIĘDZY INNYMI

Efektywne zarządzanie zmianami w globalnych łańcuchach dostaw
Stan i perspektywy rozwoju transportu drogowego
Przerwany mariaż martwego towaru z żywym pasażerem
Optymalizacja i standaryzacja procesów magazynowych
Trendy wspomagane przez pandemię
Wymiana handlowa w największych portach handlowych
E-commerce podnosi poprzeczkę dystrybucji
Efektywność Pick by Vision
Jak zachęcić mózg menedżera do działań w stresie
Wydajność technologii RFID
Automatyka w magazynie produkcyjnym
Prawda o klimatycznej katastrofie
Dlaczego obecny kryzys nie jest spowodowany koronawirusem

Przybliżamy światowe trendy

Dążymy do zaprezentowania jak największej ilości światowych trendów z dziedziny logistyki oraz produkcji. Staramy się również wzbogacać nasz program o trendy spoza obszaru przedsiębiorczości. Wzmacniają one zdolność interdyscyplinarnego spojrzenia na otoczenie, które cechuje wielu skutecznych menedżerów.

Łączymy potrzeby producentów i logistyków

Przybliżamy zagadnienia istotne zarówno dla zarządzających produkcją jak i logistyką. W obradach i debatach uczestniczą menedżerowie firm produkcyjnych oraz logistycznych. Współczesne sieci dostaw to zaawansowana sztuka współpracy wszystkich uczestników. Współpracę tę pomagamy rozwijać.

Umożliwiamy skuteczny networking

Trendownia to również integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, debata, część ekspozycyjna, uroczysty poczęstunek oraz konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów. Potwierdzają to Ci, którzy wzięli już udział.

TERMIN I MIEJSCE

17-18 września 2020
Trendownia 2020 odbędzie się w dniach 17 i 18 września.
Miejsce konferencji Trendowania 2020 to hotel Novotel Airport w Warszawie. To czterogwiazdkowy hotel z bogatym zapleczem konferencyjnym, godną polecenia międzynarodową kuchnią, ogrodem oraz odkrytym basenem. Jego lokalizacja ułatwia dojazd również własnym środkiem lokomocji.
Novotel Warszawa Airport
Trendownia 2020 - Novotel Warszawa Airport
Hotel Novotel Warszawa - 1-go Sierpnia 1 - 02-134 Warszawa
Trendownia 2020 - Novotel Warszawa Airport
UWAGA! Hotel rezerwujesz osobiście!
tel: +48 22 575 60 00
email: h0527-RE@accor.com

Dla uczestników konferencji przygotowaliśmy preferencyjne ceny noclegów w dniach 17-18 września 2020.
Standard Single 230 PLN netto za dobę.
Śniadanie wliczone w cenę.

Standard Double 270 PLN netto za dobę.
Śniadanie wliczone w cenę.
Dla wszystkich uczestników PAKIET BEZPIECZEŃSTWA

RELACJA Z TRENDOWNI 2020

Relacja filmowa z Trendowni 2020 już wkrótce.
Trendownia 2020
W dniach 17-18 września 2020 roku odbyła się kolejna edycja Trendowni.

Wydarzenie po raz pierwszy odbyło się w formule mieszanej: część słuchaczy zjawiła się w hotel Novotel Airport w Warszawie, a część skorzystała z przeprowadzonej na żywo transmisji online. Sytuacja pandemii wymusiła zastosowanie bezprecedensowych środków bezpieczeństwa sanitarnego. W przeciwieństwie do poprzednich edycji, wiele wystąpień nie poruszało ogromnych zmian, jakie czekają nas w dalszej przyszłości, ale ogromne zmiany zachodzące teraz. O czym mieli okazję posłuchać uczestnicy konferencji?

TRENDOWNIA 2020 W LICZBACH

Główne statystyki Trendowni w roku 2020.
0
Uczestników LIVE
0
Uczestników ON-LINE
0
Firmy
0
Wystąpień

POLECAJĄ NAS

To wspaniałe uczucie kiedy czytamy tak miłe recenzje uczestników Trendowni. Przewiń poszczególne komentarze, zobacz za co cenią nas inni i dołącz do grona zadowolonych uczestników kolejnych edycji.

GALERIA ZDJĘĆ 2020

Zobacz relację fotograficzną z Trendowni 2020.

PARTNERZY 2020

Partnerzy Trendowni 2020

Partnerzy strategiczni
Partnerzy
trendownia-colian-logistic-logo-200
trendownia-interlan-logo-200
Partnerzy mediowi
ORGANIZATORZY
SZUKAJ NA STRONIE
ODWIEDŹ NAS NA FB
FAQ

Trendownia adresowana jest do menedżerów i dyrektorów, którzy odpowiedzialni są w firmach za obszar produkcji lub logistyki. Trendownia to również doskonałe miejsce dla wielu członków zarządów, którzy w swoich decyzjach chcą uwzględniać najnowsze trendy w gospodarce. Zamiarem organizatorów jest omówienie najbardziej aktualnych trendów w gronie ekspertów.

Staramy się oddać głos przedstawicielom firm oraz świata nauki, którzy na co dzień sięgają po najnowsze trendy lub sami je wyznaczają. Trendy w produkcji i logistyce, widziane okiem praktykujących ekspertów z danych dziedzin, są więc tematem przewodnim konferencji.

Trendownia to między innymi integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, część ekspozycyjna, uroczysta kolacja, bankiet oraz konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów oraz podtrzymywania starych dobrych przyjaźni.

Trendownia 2020 logo
© Trendownia 2020
Krzysztof Trześniewski
Krzysztof Trześniewski
PREZES ZARZĄDU
DIERA

Lider dawnej firmy Promexim, który pełnił bardzo ważną rolę w tej firmie. Jest także założycielem i prezesem firmy Frans Maas Polska, którą kierował i zarządzał przez wiele lat, aż do momentu, gdy firma została przejęta przez DFDS. Po tym wydarzeniu został założycielem i prezesem firmy Diera, która kontynuuje tradycję firmy Promexim. W ten sposób wniósł swoje wieloletnie doświadczenie i wiedzę z dziedziny logistyki i transportu do nowego przedsięwzięcia i kontynuuje prowadzenie biznesu w sposób, który odpowiada wartościom i filozofii jej właściciela.

Zgody udzielam dobrowolnie i mam prawo udzieloną zgodę cofnąć w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych, ich zmiany, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.