Trendownia 2020 - hotele alternatywne

Jeśli z jakichś powodów zabrakło miejsc noclegowych w Hotelu Windsor, polecamy kilka innych hoteli w bliskiej odległości od miejsca konferencji.

Hotele alternatywne
Hotel Windsor dysponuje bardzo dużą ilością noclegów. Jednak z powodu faktu, iż wiele osób rezerwuje pokoje jako jednoosobowe, istnieje ryzyko, że dla późno zgłaszających się uczestników, może zabraknąć łóżek. W przypadku konieczności polecamy kilka alternatywnych noclegów w pobliżu.
hotel-warszawianka-2019
****
Hotel Warszawianka
Kilkaset metrów od miejsca konferencji.
hotel-narvil-2019
****
Hotel Narvil
Serock - ok. 10 km od miejsca konferencji.
hotel-pan-tadeusz-2019
***
Hotel Pan Tadeusz
Serock - ok. 10 km od miejsca konferencji.

PARTNERZY 2020

Partnerzy Trendowni 2020

Partnerzy strategiczni

   Miejsce na logo Twojej firmy

Partnerzy

Miejsce na logo Twojej firmy

Partnerzy mediowi
ORGANIZATORZY
SZUKAJ NA STRONIE
ODWIEDŹ NAS NA FB
FAQ

Trendownia adresowana jest do menedżerów i dyrektorów, którzy odpowiedzialni są w firmach za obszar produkcji lub logistyki. Trendownia to również doskonałe miejsce dla wielu członków zarządów, którzy w swoich decyzjach chcą uwzględniać najnowsze trendy w gospodarce. Zamiarem organizatorów jest omówienie najbardziej aktualnych trendów w gronie ekspertów.

Staramy się oddać głos przedstawicielom firm oraz świata nauki, którzy na co dzień sięgają po najnowsze trendy lub sami je wyznaczają. Trendy w produkcji i logistyce, widziane okiem praktykujących ekspertów z danych dziedzin, są więc tematem przewodnim konferencji.

Trendownia to między innymi integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, część ekspozycyjna, uroczysta kolacja, bankiet oraz konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów oraz podtrzymywania starych dobrych przyjaźni.

Trendownia 2020 logo
© Trendownia 2020