FORMULARZ  ZGŁOSZENIOWY 2020
Formularz zgłoszenia uczestnictwa na konferencję Trendownia 2020.

ZASADY UCZESTNICTWA:

  • Rezygnacja z uczestnictwa w konferencji może nastąpić nie później niż 14 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wydarzenia.
  • Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej (e-mail lub faks).
  • W przypadku nieodwołania uczestnictwa i nie wzięcia udziału w wydarzeniu, organizator obciąży osobę/firmę, której dane widnieją na formularzu opłatą w wysokości pełnej ceny biletu.
  • Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za konsekwencje wynikające ze zgłoszenia za pośrednictwem niniejszego formularza, jeżeli jakiekolwiek zamieszczone w formularzu dane są nieprawdziwe lub błędne.

Cena pakietu zależy od formy udziału w konferencji. Uczestnik może wybrać udział osobisty (live) lub zdecydować się na transmisję on-line z konferencji. Dla osób, które chcą przyjechać do Warszawy i uczestniczyć w konferencji na żywo, przewidzieliśmy dodatkowo możliwość wykupienia pakietu na jeden dzień lub na obydwa dni konferencji.

LIVE - 1 dzień
Udział w jednym dniu konferencji
447 zł
LIVE - 2 dni
Udział w obydwu dniach konferencji
647 zł
ON-LINE - 2 dni
Transmisja on-line z obydwu dni konferencji
477 zł


Zgody udzielam dobrowolnie i mam prawo udzieloną zgodę cofnąć w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych, ich zmiany, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

ORGANIZATORZY
SZUKAJ NA STRONIE
ODWIEDŹ NAS NA FB
FAQ

Trendownia adresowana jest do menedżerów i dyrektorów, którzy odpowiedzialni są w firmach za obszar produkcji lub logistyki. Trendownia to również doskonałe miejsce dla wielu członków zarządów, którzy w swoich decyzjach chcą uwzględniać najnowsze trendy w gospodarce. Zamiarem organizatorów jest omówienie najbardziej aktualnych trendów w gronie ekspertów.

Staramy się oddać głos przedstawicielom firm oraz świata nauki, którzy na co dzień sięgają po najnowsze trendy lub sami je wyznaczają. Trendy w produkcji i logistyce, widziane okiem praktykujących ekspertów z danych dziedzin, są więc tematem przewodnim konferencji.

Trendownia to między innymi integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, część ekspozycyjna, uroczysta kolacja, bankiet oraz konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów oraz podtrzymywania starych dobrych przyjaźni.

Trendownia 2020 logo
© Trendownia 2020