Trendy
w sieciach
dostaw
i produkcji

11-12 kwietnia 2019
Hotel Windsor
Jachranka

Rozmawiamy o trendach w logistyce

Łańcuchy dostaw oparte o wartości
Nowe projekty intralogistyczne
Ciemna strona cyfryzacji
Transport elektryczny

Rozmawiamy o trendach w produkcji
Granice automatyzacji produkcji
Ocena źródeł marnotrawstwa
Ewolucja do przemysłu 4.0
Konflikty KPI

TRENDOWNIA
2019
11-12 kwietnia
Hotel Windsor - Jachranka

REJESTRACJA
Poprzedni
Następny
Trendownia 2019 zakończona.
dni
godz.
min.
sek.
Dziękujemy za udział.

TRENDOWNIA 2019

Trendownia to konferencja poświęcona trendom w sieciach dostaw i produkcji.

Nowe technologie i nowe metody pracy zawsze zmieniały zasady gry w biznesie, pozwalając odnosić ponadprzeciętne sukcesy tym, którzy najlepiej potrafili dostosować się do zmian. Dzisiaj wszystko dzieje się jednak coraz szybciej a ogromna ilość innowacji uniemożliwia poświęcenie każdej z nich należytej uwagi. W gospodarce opartej na ciągłym rozwoju, ilość trendów wyznaczających kierunki naszym firmom będzie zapewne nadal rosnąć. Coraz więcej nowych konsumenckich potrzeb będziemy więc musieć zaspokoić coraz większą ilością nowych technologii projektowania, produkcji, dystrybucji a także wieloma innowacyjnymi metodami pracy oraz zarządzania. Sukces wielu przedsiębiorstw stał się obecnie mocno uzależniony od refleksu i wybitnej szybkości w rozpoznawaniu i adoptowaniu wybranych trendów. Jedną z lepszych możliwości aby być z nowościami na bieżąco, to konferencje poświęcone trendom w danej branży. Trendownia to właśnie takie miejsce. Na naszej konferencji, menedżerowie odpowiedzialni za produkcję, logistykę czy transport w wielu wiodących firmach, poświęcają co roku dwa dni na ocenę i analizę omawianych przez naszych wykładowców projektów. Możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami świata biznesu i świata nauki, którzy na co dzień zajmują się omawianymi innowacjami, daje lepszą okazję do zrozumienia tego, co może nas czekać już jutro. Choć coraz więcej potrafią za nas zrobić zaawansowane technologie, to jeszcze bardzo długo podejmowanie strategicznych decyzji zależeć będzie od bezpośredniej wymiany poglądów między ludźmi. Jeśli podobnie jak my lubisz śledzić drogi do miejsc, w których zadomowili się już pionierzy, to zapraszamy na Trendownię 2019.

NASZ CEL

trendownia-home-page-icon-03

Przybliżamy światowe trendy

Dążymy do zaprezentowania jak największej ilości światowych trendów z dziedziny logistyki oraz produkcji. Staramy się również wzbogacać nasz program o trendy spoza obszaru przedsiębiorczości. Wzmacniają one zdolność interdyscyplinarnego spojrzenia na otoczenie, które cechuje wielu skutecznych menedżerów.

trendownia-home-page-icon-01

Łączymy potrzeby producentów i logistyków

Przybliżamy zagadnienia istotne zarówno dla zarządzających produkcją jak i logistyką. W obradach i debatach uczestniczą menedżerowie firm produkcyjnych oraz logistycznych. Współczesne sieci dostaw to zaawansowana sztuka współpracy wszystkich uczestników. Współpracę tę pomagamy rozwijać.

trendownia-home-page-icon-02

Umożliwiamy skuteczny networking

Trendownia to również integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, debata, część ekspozycyjna, uroczysta kolacja, bankiet oraz konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów. Potwierdzają to Ci, którzy wzięli już udział.

TERMIN 2019

calend-2019
11 - 12 kwietnia 2019
Trendownia 2019 odbędzie się w dniach 11 i 12 kwietnia.
MIEJSCE KONFERENCJI 2019
Miejsce konferencji Trendowania 2019 to hotel Windsor w Jachrance. Windsor**** to luksusowy hotel położony w pięknej okolicy nad Zalewem Zegrzyńskim, zaledwie 30 minut drogi od Warszawy.
windsor-logo-2019
Hotel Windsor
Jachranka 75
05-140 Serock
REZERWACJA INDYWIDUALNA:
tel: +48 22 782 87 87
recepcja@windsorhotel.pl

Dla uczestników konferencji przygotowaliśmy preferencyjne ceny noclegów w dniach 11-12 kwietnia 2019, na hasło TRENDOWNIA.
Hotele alternatywne
Hotel Windsor dysponuje bardzo dużą ilością noclegów. Jednak z powodu faktu, iż wiele osób rezerwuje pokoje jako jednoosobowe, istnieje ryzyko, że dla późno zgłaszających się uczestników, może zabraknąć łóżek. W przypadku konieczności polecamy kilka alternatywnych noclegów w pobliżu.
hotel-warszawianka-2019
****
Hotel Warszawianka
Kilkaset metrów od miejsca konferencji.
hotel-narvil-2019
****
Hotel Narvil
Serock - ok. 10 km od miejsca konferencji.
hotel-pan-tadeusz-2019
***
Hotel Pan Tadeusz
Serock - ok. 10 km od miejsca konferencji.

RELACJA Z TRENDOWNI 2019

Zobacz krótką relację filmową z Trendowni 2019.
W dniach 11-12 kwietnia 2019 roku odbyła się kolejna edycja Trendowni.

Humanoidalny robot Pepper powitał gości i oficjalnie rozpoczął Trendownię 2019. Był to akcent znaczący, ponieważ praktyczne aspekty automatyzacji i robotyzacji przedsiębiorstw zdominowały tematykę tegorocznej konferencji, która zgromadziła rekordową liczbę uczestników. W trakcie dwóch dni mogli się oni dowiedzieć, jakie rozwiązania i innowacje stosują u siebie liderzy branży produkcyjnej, magazynowej i transportowej.

Co starali się przekazać autorzy poszczególnych wystąpień?

TRENDOWNIA 2019 W LICZBACH

Główne statystyki Trendowni w roku 2019.
0
Uczestników
0
Firm
0
Wystąpienia
0
Premiera Trendowni

TRENDOWNIA 2019 - STATYSTYKI

Udział firm wg. sektorów
trendownia 2019 - stat chart

GALERIA ZDJĘĆ 2019

Zobacz relację fotograficzną z edycji 2019.

POLECAJĄ NAS

To wspaniałe uczucie kiedy czytamy tak miłe recenzje uczestników Trendowni. Przewiń poszczególne komentarze, zobacz za co cenią nas inni i dołącz do grona zadowolonych uczestników kolejnych edycji.

PARTNERZY 2019

Partnerzy Trendowni 2019

Partnerzy strategiczni
Partnerzy
Partnerzy mediowi
ORGANIZATORZY
PAKIETY KONFERENCYJNE 2019

Trendownia adresowana jest do osób, które odpowiedzialne są w firmach za obszar produkcji lub logistyki. Zapraszamy członków zarządów jak również dyrektorów i menedżerów. Chcemy aby nasza konferencja była rozpoznawalną i uznaną platformą wymiany poglądów o trendach w sieciach dostaw i produkcji. Dokładamy wszelkich starań, aby ceny biletów dla uczestników były niezwykle atrakcyjne. Zobacz jak wiele otrzymujesz w pakiecie konferencyjnym i dołącz do nas. W sekcji POLECAJĄ przeczytaj o tym, dlaczego rekomendują nas inni.

Cena dwudniowego pakietu konferencyjnego zależy od ilości rejestrowanych osób z jednej firmy. Drugi, trzeci oraz kolejny rejestrujący się z danej firmy uczestnik, otrzymują rabaty. Od trzeciej zgłoszonej osoby z tej samej firmy, wszyscy kupują bilet w jednej cenie.

pierwsza osoba

z firmy
885
 • udział w dwudniowej konferencji
 • udział w debatach ekspertów
 • networking w części wystawowej
 • udział w pokazach specjalnych
 • przerwy kawowe
 • obiady
 • udział w uroczystym bankiecie
 • udział w konkursach
 • materiały konferencyjne
 • prezentacje z wystąpień (po konferencji)

druga osoba

z firmy
885
745
 • udział w dwudniowej konferencji
 • udział w debatach ekspertów
 • networking w części wystawowej
 • udział w pokazach specjalnych
 • przerwy kawowe
 • obiady
 • udział w uroczystym bankiecie
 • udział w konkursach
 • materiały konferencyjne
 • prezentacje z wystąpień (po konferencji)
Popularny

trzecia i kolejne osoby

z firmy
885
695
 • udział w dwudniowej konferencji
 • udział w debatach ekspertów
 • networking w części wystawowej
 • udział w pokazach specjalnych
 • przerwy kawowe
 • obiady
 • udział w uroczystym bankiecie
 • udział w konkursach
 • materiały konferencyjne
 • prezentacje z wystąpień (po konferencji)
SZUKAJ NA STRONIE
ODWIEDŹ NAS NA FB
FAQ

Trendownia adresowana jest do menedżerów i dyrektorów, którzy odpowiedzialni są w firmach za obszar produkcji lub logistyki. Trendownia to również doskonałe miejsce dla wielu członków zarządów, którzy w swoich decyzjach chcą uwzględniać najnowsze trendy w gospodarce. Zamiarem organizatorów jest omówienie najbardziej aktualnych trendów w gronie ekspertów.

Staramy się oddać głos przedstawicielom firm oraz świata nauki, którzy na co dzień sięgają po najnowsze trendy lub sami je wyznaczają. Trendy w produkcji i logistyce, widziane okiem praktykujących ekspertów z danych dziedzin, są więc tematem przewodnim konferencji.

O wynikach firm decyduje dzisiaj umiejętność  błyskawicznego dotarcia do ważnych informacji oraz szybkość  ich wykorzystania. Choć może się wydawać że internet ułatwia nam to zadanie, w praktyce często bywa inaczej. Nadmiar informacji oraz chroniczny brak czasu, odsuwa w bliżej nieokreśloną przyszłość poszukiwania i selekcję wiedzy, która już jutro może stanowić o naszym istnieniu. Trendownia daje dostęp do skomasowanej porcji wiedzy.

W trakcie 10 edycji Forum Praktyków Logistyki, uczestnicy najbardziej doceniali informacje o bieżących kierunkach rozwoju branży. Postanowiliśmy więc położyć jeszcze większy nacisk na tendencje branżowe. Skoro o trendach rozmawiamy od dawna, a teraz jeszcze intensywniej, nazwaliśmy rzeczy po imieniu. Przy okazji udało nam się sięgnąć po nazwę wyraźnie dopasowaną do profilu konferencji. Po trzech edycjach Trendowni wiemy, że decyzja była słuszna.

To dosyć naturalne połączenie, ponieważ współczesne sieci dostaw to zaawansowana sztuka współpracy wszystkich uczestników. Logistycy, patrząc na tendencje jakie mają miejsce w firmach produkcyjnych, mogą szybciej i efektywniej planować ewentualne zmiany. Producenci, obserwując trendy w logistyce, również mogą myśleć o ewentualnej ewolucji z odpowiednim wyprzedzeniem.

Trendownia to między innymi integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, część ekspozycyjna, uroczysta kolacja, bankiet oraz konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów oraz podtrzymywania starych dobrych przyjaźni.

© Trendownia 2019