Trendownia 2019 - wykładowcy
WYKŁADOWCY 2019
Rozpoczynamy prezentację wykładowców Trendowni 2019.
Wraz z postępem prac nad kolejną edycją naszej konferencji, pojawiać się będą na liście nasi kolejni mówcy.
Grono wykładowców Trendowni 2019
trendownia-blaszak-maciej-400
Prof. dr hab. Maciej Błaszak
UNIWERSYTET ADAMA MICKIEWICZA
INSTYTUT FILOZOFII
trendownia-paprocki-wojciech-400
Prof. dr hab. Wojciech Paprocki
SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA
KATEDRA TRANSPORTU
trendownia-ploszajski-piotr-400
Prof. dr hab. Piotr Płoszajski
SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA
KATEDRA TEORII ZARZĄDZANIA
trendownia-chudzik-daniel-400
Dr Daniel Chudzik
KILARGO

Dr Mirosław Tarasiewicz
explica
Patryk Cichewicz
ISL
Bartosz Gryko
Absolwent P. Białostockiej
trendownia-jedra-marek-400
Marek Jędra
Quantum Software
Rafał Juraszek
PRATT & WHITNEY
Komardin_Artiom_350
Artiom Komardin
Sense Monitoring
Dariusz Minda
Ciech S.A.
Mikołaj Ruta
WDX S.A.
Karolina Salamon
Studentka UE w Katowicach
Paweł Sikora
Procter & Gamble
Konrad Szczukiewicz
ShelfWise
Anna Świątek
Studentka UE w Poznaniu
SZUKAJ NA STRONIE
ODWIEDŹ NAS NA FB
FAQ

Trendownia adresowana jest do menedżerów i dyrektorów, którzy odpowiedzialni są w firmach za obszar produkcji lub logistyki. Trendownia to również doskonałe miejsce dla wielu członków zarządów, którzy w swoich decyzjach chcą uwzględniać najnowsze trendy w gospodarce. Zamiarem organizatorów jest omówienie najbardziej aktualnych trendów w gronie ekspertów.

Staramy się oddać głos przedstawicielom firm oraz świata nauki, którzy na co dzień sięgają po najnowsze trendy lub sami je wyznaczają. Trendy w produkcji i logistyce, widziane okiem praktykujących ekspertów z danych dziedzin, są więc tematem przewodnim konferencji.

O wynikach firm decyduje dzisiaj umiejętność  błyskawicznego dotarcia do ważnych informacji oraz szybkość  ich wykorzystania. Choć może się wydawać że internet ułatwia nam to zadanie, w praktyce często bywa inaczej. Nadmiar informacji oraz chroniczny brak czasu, odsuwa w bliżej nieokreśloną przyszłość poszukiwania i selekcję wiedzy, która już jutro może stanowić o naszym istnieniu. Trendownia daje dostęp do skomasowanej porcji wiedzy.

W trakcie 10 edycji Forum Praktyków Logistyki, uczestnicy najbardziej doceniali informacje o bieżących kierunkach rozwoju branży. Postanowiliśmy więc położyć jeszcze większy nacisk na tendencje branżowe. Skoro o trendach rozmawiamy od dawna, a teraz jeszcze intensywniej, nazwaliśmy rzeczy po imieniu. Przy okazji udało nam się sięgnąć po nazwę wyraźnie dopasowaną do profilu konferencji. Po trzech edycjach Trendowni wiemy, że decyzja była słuszna.

To dosyć naturalne połączenie, ponieważ współczesne sieci dostaw to zaawansowana sztuka współpracy wszystkich uczestników. Logistycy, patrząc na tendencje jakie mają miejsce w firmach produkcyjnych, mogą szybciej i efektywniej planować ewentualne zmiany. Producenci, obserwując trendy w logistyce, również mogą myśleć o ewentualnej ewolucji z odpowiednim wyprzedzeniem.

Trendownia to między innymi integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, część ekspozycyjna, uroczysta kolacja, bankiet oraz konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów oraz podtrzymywania starych dobrych przyjaźni.

© Trendownia 2019