Galeria zdjęć z roku 2016

Obrazy bardzo często lepiej relacjonują wydarzenia niż wiele słów. Zobacz wybrane zdjęcia z Trendowni 2016. Znajdziesz na nich naszych wykładowców, panelistów, partnerów i uczestników. Zobaczysz stoiska wystawowe, dyskusje w przerwach oraz wydarzenia towarzyszące. Wierzymy, że poczujesz również klimat naszej konferencji.

PARTNERZY 2016

Partnerzy Trendowni 2016

Partnerzy strategiczni
trendownia-P3-logistic-parks-logo-400
Partnerzy
trendownia-3M-logo-200
trendownia-bosch-rexroth-200
trendownia-cisco-logo-200
trendownia-comarch-edi-logo-200
trendownia-compwin-logo-200
trendownia-copadata-logo-200
trendownia-dachser-logo-200
trendownia-emtor-logo-200
trendownia-flytech-logo-200
trendownia-interlan-logo-200
trendownia-knauf-logo-200
trendownia-philips-logo-200
trendownia-skk-logo-200
trendownia-theusled-logo-200
trendownia-vive-transport-logo-200
trendownia-voicepin-logo-200
trendownia-yale-logo-200
trendownia-zebra-logo-200
Partnerzy mediowi
trendownia-automatyka-logo
trendownia-automatyka-online-logo
trendownia-clictrans-logo
trendownia-egospodarka-logo-200
trendownia-erp24-logo-200
trendownia-erp-view-logo-200
trendownia-etransport-logo-200
trendownia-europa-property-logo-200
trendownia-logistyka-produkcji-logo-200
trendownia-log24-logo-200
trendownia-prawo-i-logistyka-logo-200
ORGANIZATORZY
SZUKAJ NA STRONIE
ODWIEDŹ NAS NA FB
FAQ

Trendownia adresowana jest do menedżerów i dyrektorów, którzy odpowiedzialni są w firmach za obszar produkcji lub logistyki. Trendownia to również doskonałe miejsce dla wielu członków zarządów, którzy w swoich decyzjach chcą uwzględniać najnowsze trendy w gospodarce. Zamiarem organizatorów jest omówienie najbardziej aktualnych trendów w gronie ekspertów.

Staramy się oddać głos przedstawicielom firm oraz świata nauki, którzy na co dzień sięgają po najnowsze trendy lub sami je wyznaczają. Trendy w produkcji i logistyce, widziane okiem praktykujących ekspertów z danych dziedzin, są więc tematem przewodnim konferencji.

O wynikach firm decyduje dzisiaj umiejętność  błyskawicznego dotarcia do ważnych informacji oraz szybkość  ich wykorzystania. Choć może się wydawać że internet ułatwia nam to zadanie, w praktyce często bywa inaczej. Nadmiar informacji oraz chroniczny brak czasu, odsuwa w bliżej nieokreśloną przyszłość poszukiwania i selekcję wiedzy, która już jutro może stanowić o naszym istnieniu. Trendownia daje dostęp do skomasowanej porcji wiedzy.

W trakcie 10 edycji Forum Praktyków Logistyki, uczestnicy najbardziej doceniali informacje o bieżących kierunkach rozwoju branży. Postanowiliśmy więc położyć jeszcze większy nacisk na tendencje branżowe. Skoro o trendach rozmawiamy od dawna, a teraz jeszcze intensywniej, nazwaliśmy rzeczy po imieniu. Przy okazji udało nam się sięgnąć po nazwę wyraźnie dopasowaną do profilu konferencji. Po trzech edycjach Trendowni wiemy, że decyzja była słuszna.

To dosyć naturalne połączenie, ponieważ współczesne sieci dostaw to zaawansowana sztuka współpracy wszystkich uczestników. Logistycy, patrząc na tendencje jakie mają miejsce w firmach produkcyjnych, mogą szybciej i efektywniej planować ewentualne zmiany. Producenci, obserwując trendy w logistyce, również mogą myśleć o ewentualnej ewolucji z odpowiednim wyprzedzeniem.

Trendownia to między innymi integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, część ekspozycyjna, uroczysta kolacja, bankiet oraz konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów oraz podtrzymywania starych dobrych przyjaźni.

trendownia-logo-2016-white-200
© Trendownia 2016