Najnowsza technologia i system Android. Wraz z MC9300, pracownicy otrzymują pełną prostotę systemu Android, który już dobrze znają, najwyższą moc obliczeniową i pojemność pamięci, większy ekran dotykowy o zaawansowanych możliwościach, zdolność rejestrowania nawet najbardziej wymagających bezpośrednich oznakowań części (DPM) i kodów kreskowych oraz wiele innych możliwości.
MC9300 oferuje zintegrowane wsparcie aplikacji TE (pracujących w trybie emulacji terminala) i ułatwia dokonywanie migracji z systemu Windows na system Android, bez konieczności modyfikacji zaplecza czy dodatkowego przeszkolenia użytkowników. A gdy klient zechce zwiększyć wydajność zamieniając aplikacje terminalowe starego typu na eleganckie, intuicyjne aplikacje obsługiwane na ekranie dotykowym, będzie mógł to zrobić z łatwością dzięki rozwiązaniu All-touch TE klasy Mobility DNA.
Rozwiązania, które można konfigurować w zależności od środowiska pracy (zimno, materiały niebezpieczne), konkretnych wymogów dot. zbierania danych (opcje skanera wielostronicowego, w tym do skanowania bezpośrednich oznaczeń części (DPM)), oraz wedle wymogów dot. danych wprowadzanych przez użytkownika (opcja różnych klawiatur), lub też umożliwiające korzystanie z pojedynczego urządzenia w odmiennych warunkach pracy. Bez względu na to, czy w danym środowisku pracy występują zamrażarki, chłodnice lub materiały niebezpieczne, model MC9300 wychodzi naprzeciw wszystkim potrzebom klienta.
Akumulator PowerPrecision+ zapewnia najdłuższy okres zasilania w tej klasie urządzeń, a dodatkowo szybko się ładuje i udostępnia bogate dane statystyczne, umożliwiające lepsze zarządzanie pulą akumulatorów. Dzięki zaimplementowanej w trybie 2×2 technologii Multiple-User Multiple Input Multiple Output (MU-MIMO) oraz zastosowaniu WorryFree WiFi (darmowej aplikacji klasy Mobility DNA), użytkownik uzyskuje zwiększony zasięg i prędkość transmisji WiFi, wyjątkową jakość połączeń głosowych, jak też możliwość diagnozowania sieci, zapewniającą utrzymanie sprawności sieci WiFi na najwyższym poziomie.
Gwarantowany okres użytkowania systemu operacyjnego oraz dostosowanie go do przyszłych wymagań, w tym aplikacja LifeGuard™ dla systemu Android™ oraz wbudowane wsparcie dla przyszłych wersji systemu Android: P i Q.
Trendownia adresowana jest do menedżerów i dyrektorów, którzy odpowiedzialni są w firmach za obszar produkcji lub logistyki. Trendownia to również doskonałe miejsce dla wielu członków zarządów, którzy w swoich decyzjach chcą uwzględniać najnowsze trendy w gospodarce. Zamiarem organizatorów jest omówienie najbardziej aktualnych trendów w gronie ekspertów.
Staramy się oddać głos przedstawicielom firm oraz świata nauki, którzy na co dzień sięgają po najnowsze trendy lub sami je wyznaczają. Trendy w produkcji i logistyce, widziane okiem praktykujących ekspertów z danych dziedzin, są więc tematem przewodnim konferencji.
O wynikach firm decyduje dzisiaj umiejętność błyskawicznego dotarcia do ważnych informacji oraz szybkość ich wykorzystania. Choć może się wydawać że internet ułatwia nam to zadanie, w praktyce często bywa inaczej. Nadmiar informacji oraz chroniczny brak czasu, odsuwa w bliżej nieokreśloną przyszłość poszukiwania i selekcję wiedzy, która już jutro może stanowić o naszym istnieniu. Trendownia daje dostęp do skomasowanej porcji wiedzy.
W trakcie 10 edycji Forum Praktyków Logistyki, uczestnicy najbardziej doceniali informacje o bieżących kierunkach rozwoju branży. Postanowiliśmy więc położyć jeszcze większy nacisk na tendencje branżowe. Skoro o trendach rozmawiamy od dawna, a teraz jeszcze intensywniej, nazwaliśmy rzeczy po imieniu. Przy okazji udało nam się sięgnąć po nazwę wyraźnie dopasowaną do profilu konferencji. Po trzech edycjach Trendowni wiemy, że decyzja była słuszna.
To dosyć naturalne połączenie, ponieważ współczesne sieci dostaw to zaawansowana sztuka współpracy wszystkich uczestników. Logistycy, patrząc na tendencje jakie mają miejsce w firmach produkcyjnych, mogą szybciej i efektywniej planować ewentualne zmiany. Producenci, obserwując trendy w logistyce, również mogą myśleć o ewentualnej ewolucji z odpowiednim wyprzedzeniem.
Trendownia to między innymi integracja środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwa dni wykładów, część ekspozycyjna, uroczysta kolacja, bankiet oraz konkursy, sprzyjają atmosferze nawiązywania nowych kontaktów oraz podtrzymywania starych dobrych przyjaźni.
Lider dawnej firmy Promexim, który pełnił bardzo ważną rolę w tej firmie. Jest także założycielem i prezesem firmy Frans Maas Polska, którą kierował i zarządzał przez wiele lat, aż do momentu, gdy firma została przejęta przez DFDS. Po tym wydarzeniu został założycielem i prezesem firmy Diera, która kontynuuje tradycję firmy Promexim. W ten sposób wniósł swoje wieloletnie doświadczenie i wiedzę z dziedziny logistyki i transportu do nowego przedsięwzięcia i kontynuuje prowadzenie biznesu w sposób, który odpowiada wartościom i filozofii jej właściciela.